You are here: Home » Firmalar » AEG » AEG Şikayet Hattı

AEG Şikayet Hattı

AEG markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

AEG ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın AEG Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: AEG Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0 850 250 35 89’u arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “aeg.com.tr” adresi üzerinden sayfanın alt kısmında yer alan “İletişim” bölümüne bir şikayet formu yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, AEG hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

4 Comments

  1. 34 dj 56** nolu aegnin servis aracı işini bırakmıs aksarayda başka işler peşinde koşuyor dun aksam üstü evimizin önunde aracını durdurup şüpheli hareketlerde bulundu polisi arayıp aracı şıkayet ettık ve içindeki şahsı aegnın servis aracının keyi işlere kullanılması üzüntü verici

  2. Ben AEG eko lavanta çamaşır makinesi için adresi Balıkesir yetkili servisini aradım. Şu cevabı aldım biz o ürünlere bakmıyoruz.banasoylermisiniz neden. Siz bakıyorsunuz kim bakacak arçelik mi

  3. AEG çamaşır makinemiz var. 6 yıl önce artık servisi çağırmayı bıraktım. Her geldiklerinde parayı alıp gidiyorlar. Biz hala yumuşatıcı kısmı çalışmadığı için karton gibi çamaşırları giyinmek zorunda kalıyoruz. Adres ; milli egemenlik cad.Alaborina merkez / Zonguldak

  4. 03.05.2018 tarihinde aeg çağrı merkezini aradım ve kayıt oluşturdum. 04.05.2018 tarihinde merkezin yönlendirmesi ile Denizli-merkezefendi deki evime, aeg lavamat 102 markalı çamaşır makinesinin tamiri için servis elemanı geldi. Rezistansı değiştirildi. 190 lira ücret alındı. Rezistans fiyatlarına baktığımda ücretin çok olduğunu düşünüyorum. Gerekli bilgilendirmeyi yapacağınızı umuyorum. Saygılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir