You are here: Home » Turizm » Ak » Ak Turizm Şikayet Hattı

Ak Turizm Şikayet Hattı

Ak Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Ak Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Ak Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Ak Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Ak Turizm Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 444 00 46’yı arayıp irtibat kurabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “akturizm.com” adresine girerek üst menüden “İletişim Formu” sekmesine girerek açılan sayfada yer alan iletişim formunda istenilen bilgileri doldurup durumunuzu iletebilirsiniz.
  • Sosyal Medya: Facebook ve Twitter hesapları şuan yer almadığından diğer seçenekler dahilinde irtibatta bulunabilirsiniz.
  • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “bilgi@akturizm.com” yer almaktadır. Buradan şikayetinize çözüm arayabilirsiniz.
  • Belgegeçer Gönderimi: Firmanın faks numarası belirtilmediği için yukarıdaki bilgiler ile bağlantı kurabilirsiniz.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Ak Turizm Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

1 Comment

  1. Şikayetim var ama burdan yazsamda umrunuzda olmucak…eger umrunuzdaysa yetkili biri arasım beni de gorelim müsteriye sayginizı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir