Akbank Mağduriyeti Şikayet Bildirimi

By in Akbank, Banka on 19 Ocak 2013

Akbank’a elinizi verince kolunuzu kaptırıyorsunuz. Benim sorunum sözleşmesiz, eski maaş hesabıma bağlı olarak gönderilen ama elime geçmeyen kredi kartını yeniletip kullanmamla başladı.

Önce 5 Tl kart yenileme ücreti kesildi, oysa ki kart elime geçmediğinden kaybeden ben olamazdım. Kartla alıp iade ettiğim ürünün parası geç iade edilince bankanın paraya el koyma süreci başladı.

Önce hesaba  iade edilen fazla miktar hesap işletim ücreti adı altında çekildi, ardından basılan kart (talebim ve bilgim dışında) gold olduğu için 85 Tl  yıllık ücret kesildi.

Müşteri hizmetleriyle defalarca görüşmeme rağmen hem son derece kaba davranışa maruz kaldım hem de sonuç alamadım. Kullanmadığım hesap ve kart için para ödemek zorunda kaldım.

Akbank Mağduriyeti Şikayet Bildirimi

 

2 thoughts on “Akbank Mağduriyeti Şikayet Bildirimi

  1. 1

    Yaklaşık 15 16 gün önce kartım kayboldu ve firmanızdan aynı gün ıcerısınde kartımı iptal ettırıp yerıne kart göndermeleri için başvuruda bulundum görevli arkadaş kartınız en geç bir hafta 10 gün içerisinde gelir dedi ve güvenerek bekledim 10 gün olduktan sonra Akbank ı arayarak kartımının gelmedıgını ifade ettim kartımın kurye firmasında olduğunu ve kısa zaman ıcınde ulasacagını soyledi.

    Kuryenin numarasını ve takıp numarasını verdi. Kurye firmasını aradım ve kartımın dağıtımda olduğunu söyledi ve perşembe günü en geç teslim edilir dedi.Ve kartım hala elımde yok tekrar akbankı aradıgımda sıkaytımı dıle getirdim yanlız pek etkılı olmadıgını ve ismıniz sade reklamlarda oldugunu anladım yakısmayan tavırlar

  2. abdi tanrıöver
    2

    mrb ben gaziantep binevler şübesin de calışan elamanınız yasemin bilgic hanım efendiyi uyura vermenizi gerekirsede uzaklaştırma almalısını istiyorum her muşteriyle dalga geciyor lutfen ilgilenir seniz sevinirim teşekkurler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>