ANA SAYFA » Bankalar » Akbank » Akbank Şikayet Hattı

Akbank Şikayet Hattı

Akbank hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili bankanın iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Akbank ile ilgili müşteri şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Akbank Şubeleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın banka şubesine gidebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Akbank Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 Telefon Şubesini arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “akbank.com” adresi üzerinden sayfanın alt menüsünde yer alan “İletişim Formu” bölümüne girerek ‘Bize Ulaşın’ kısmına şikayetinizi yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.
  • E-posta Gönderimi: Bankanın sitesinde mail adresi verilmemektedir. Bunun yerine yukarıda yer alan diğer seçenekleri kullanabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; bankanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Akbank hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, banka tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

4 şikâyet

  1. yaklaşık 5gündür hesabima genel müdürlük güvenlik inceleme birimi tarafından bloke konuldu. hala bloke kaldirilmadi sizin facebook reklam verminixin suçunu biz çekiyoruz. böyle saçma bankacılık olmaz

  2. Ben bankayı değil ç. b. adlı Zonguldak Ereğli de görev yapan arkadaştan şikayet ciyim aracını internete atmış orjinal diye bende Kayseri’den çıktım geldim araç dediği gibi çıkmadı ve bana araç dediğim gibi cikmassa yol paranı verecek dedi ve vermedi böyle insanlara nasıl guvenip de insanlar paralarını emanet etsin bu adam bildiğimiz Dala vereci bı de bu adamda insanların müşteri numaralarına hesaplarına bakıyor gelde guven bana ulaşmak isterseniz 0507768…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir