You are here: Home » Bankalar » Akbank » Akbank Şikayet Hattı

Akbank Şikayet Hattı

Akbank hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili bankanın iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Akbank ile ilgili müşteri şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

 • Akbank Şubeleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın banka şubesine gidebilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: Akbank Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 Telefon Şubesini arayabilirsiniz.
 • İnternet Sitesi: “akbank.com” adresi üzerinden sayfanın alt menüsünde yer alan “İletişim Formu” bölümüne girerek ‘Bize Ulaşın’ kısmına şikayetinizi yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.
 • E-posta Gönderimi: Bankanın sitesinde mail adresi verilmemektedir. Bunun yerine yukarıda yer alan diğer seçenekleri kullanabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; bankanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Akbank hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, banka tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

31 Comments

 1. ihlamurkuyu akbank subesinde 1 saat 35 dakika bekledim para yatirmak icin Atm ye yonlendiyorlar ben Atm den para yatirmak istemiyorum giseden islem yapmak benim musteri olarak hakkim degil mi
  gise islemleri neden kistlandi

 2. Merhabalar samandıra subesindeki hesabım 8 aydır blokededir ve bloke koymadan önce bana haber dair vermediler paramın iadesini istiyorum

 3. Merhaba,Maaş müşterisi olarak çalışıyordum.İşten ayrıldım benden EFT ücreti kesilmeye başlandi Bankanızda hasabim devam ediyor kredi kartlarını ve internet bankacılığı aktif olarak kullaniyorum EFT ücretinin kesilmemesi için bilgi rica ederim.

 4. Bayram tatilinde bankamatik paramı sıkıştırdı para hesaba gecmedi 4 iş günü dendi 6 iş günü oldu hala hesaba gecmedi bu para 9600 lira faizinimi ödeyeceksiniz de bukadar agırdan alıyorsunuz cevap beklıyorum

 5. Bayramda mağdur olduk kart ne alışverişe nede nakit çekime kapalı bu yüzden mağdur olduk o zaman kredi kartı kullanmanın bir anlamı yokki yetkili her kimse acil dönüş yapmasını bekliyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir