You are here: Home » Kargo/Lojistik » Aras Kargo » Aras Kargo Şikayet Hattı

Aras Kargo Şikayet Hattı

Aras Kargo hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili kargo firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Aras Kargo ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

 • Aras Şubeleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Aras Şubelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: Aras Kargo Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 444 25 52’yi arayıp irtibat kurabilir şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz. Hafta İçi: 08:30-18:00 arasında aramaya çalışmalısınız.
 • İnternet Sitesi: “araskargo.com.tr” adresinden şikayet bölümüne ulaşmak için ana sayfada menüde yer alan “Bize Ulaşın Formu”na girerek açılan sayfadaki iletişim formunda istenilen bilgileri doldurup durumunuzu iletebilirsiniz.
 • Canlı Destek: İnternet sitesinde bulunan çevrimiçi (online) destek hattını da kullanabilirsiniz.
 • Sosyal Medya: Facebook ve Twitter hesapları için “/araskargo” sayfalarını kullanabilirsiniz. Hızlı geri dönüş için 08:30-24:00 saatleri arasında çevrimiçi olduğunu unutmayın.
 • E-posta Adresi: Firmanın e-mail adresi sitesinde yer almadığından diğer seçenekleri kullanarak irtibata geçebilirsiniz.
 • Belgegeçer Gönderimi: Şikayetinizi dilekçe ile yapmak isterseniz faks numarası olarak 0 (216) 538 56 52 no’lu hattını kullanabilirsiniz.

Şikayet takibi için müşteri temsilcisinden bıraktığınız şikayetiniz için takip numarası isteyebilirsiniz. Daha sonra yine çağrı merkezini arayarak bu numara ile kolayca erişim sağlanabilir. Bu numarayı almamışsanız kargo gönderi numarası üzerinden de sürecin takibi yapılabilmektedir.

Kargo tesliminde ürününüzü kontrol etmeniz ve sağlam şekilde aldığınızdan emin olmanız şikayet sürecinde lehinize olacaktır.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse yaşadığınız süreçle ilgili bu sayfada paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme sürecini değerlendirebilirsiniz. Şikayet etmek istediğiniz durumla ilgili aşağıdaki alana bir yorum yazabilir, Aras Kargo Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri; yurtiçi kargo taşımacılığı, yurtdışı kargo taşımacılığı, lojistik hizmetleri, kurye ve şube çalışanları, kargo dağıtım süreci ve adrese teslimat süresi, kargo paketleme, kargo ücretleri, gönderi iade aşaması ve geri dönüşümü, kurye çağırma, firmanın şikayet biriminin çalışma etkinliği…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

30 Comments

 1. Dün akşam hastaneye kendi adıma istediğim kargom baskasina teslim edilmiş.Bugun sabah bagcilar sarmaşık şubesini bilgi almak için aradım.Telefona çıkan Ahmet isimli şahıs bilgi vermek yerine yüksek sesle ve saygısızca beni azarladı.Beni tehdit eder tarzda ismimi öğrenmek istedi.Kargomun yanlış kişiye verildiğini öğrenmeme rağmen durumda en ufak bir düzeltme yapılmadı kaç gün daha beklememek gerekecek,üstelik kendi eksik ve yanlış yaptıkları işler yüzünden ne hakla müşteriye böyle davranırlar?bir an önce kargomu almak istiyorum böyle bir saçmalık olamaz başkasına teslimat nedir ya çok önemli bir evrak da olabilirdi nasıl bu kadar özensiz ve dikkatsiz davranılır

 2. şube denetleme zamanınız geldi

  Memnuniyet oranınız Aras Kargo olarak üzgünüm ama fazla bile!
  Kargo şubeleriniz telefonlarına bakmıyor. Kuryeleriniz nezaketten uzak. Tüm çalışanlarınızın amacı kargoyu teslim etmek değil kargoyu getirdim diyebilmek sonu önemli değil!
  İnternetten alışveriş yapıyorum. Firma kredi kartı ödemeli yerine nakit tahsilatlı göndermiş, kuryenizin her gün düzenli geldiği firma olmasına rağmen, bir gün sana tekrar getirebilir misiniz nakit ödeyeceğim dediğimde bana verdiği cevap cümlemin bitmesini beklemeden mümkün değil? Şubelerinin telefon numaralarını istiyorum birilerine ulaşabilmek adına ben bilmiyorum? Bir gün sonra bize tekrar kargo gelecek benim kargomuda getirebilir misiniz dediğimde anlamıyormusun gidip şubeden al? Ve kuryeden sonra sürücünüz ben yarın getireceğim diyor ama sonrasında bugün kargo tekrar geldiğinde kuryeye kargomu sorduğumda getirmeyeceğim diyorum sana cevabı?
  Gerçekten mükemmelsiniz =/

  AN088615 8047088615858 KÖSEKÖY ŞUBE

 3. 21.09.2018 tarihinde araskargo ankara ostim ivoksan şubesinden dört adet parca gönderdim kayseri melikgazi şubesine taşıma veya aktarma esnasında paket acılmış parcanın birisi düşmüş kaybolmuş defalarca şubelere gitmemize ragmen yetkili birisi bulamadık ve sonuç alamadık bilginize

 4. Kesinlikle rezalet muhattap bulamıyorum ticari aracımın parçası 2 gündür yerine ulaşmadı yapmış olduğum zararı Kanuni yollarla arayacağım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir