You are here: Home » Kargo/Lojistik » Aras Kargo » Aras Kargo Şikayet Hattı

Aras Kargo Şikayet Hattı

Aras Kargo hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili kargo firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Aras Kargo ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Aras Şubeleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Aras Şubelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Aras Kargo Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 444 25 52’yi arayıp irtibat kurabilir şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz. Hafta İçi: 08:30-18:00 arasında aramaya çalışmalısınız.
  • İnternet Sitesi: “araskargo.com.tr” adresinden şikayet bölümüne ulaşmak için ana sayfada menüde yer alan “Bize Ulaşın Formu”na girerek açılan sayfadaki iletişim formunda istenilen bilgileri doldurup durumunuzu iletebilirsiniz.
  • Canlı Destek: İnternet sitesinde bulunan çevrimiçi (online) destek hattını da kullanabilirsiniz.
  • Sosyal Medya: Facebook ve Twitter hesapları için “/araskargo” sayfalarını kullanabilirsiniz. Hızlı geri dönüş için 08:30-24:00 saatleri arasında çevrimiçi olduğunu unutmayın.
  • E-posta Adresi: Firmanın e-mail adresi sitesinde yer almadığından diğer seçenekleri kullanarak irtibata geçebilirsiniz.
  • Belgegeçer Gönderimi: Şikayetinizi dilekçe ile yapmak isterseniz faks numarası olarak 0 (216) 538 56 52 no’lu hattını kullanabilirsiniz.

Şikayet takibi için müşteri temsilcisinden bıraktığınız şikayetiniz için takip numarası isteyebilirsiniz. Daha sonra yine çağrı merkezini arayarak bu numara ile kolayca erişim sağlanabilir. Bu numarayı almamışsanız kargo gönderi numarası üzerinden de sürecin takibi yapılabilmektedir.

Kargo tesliminde ürününüzü kontrol etmeniz ve sağlam şekilde aldığınızdan emin olmanız şikayet sürecinde lehinize olacaktır.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse yaşadığınız süreçle ilgili bu sayfada paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme sürecini değerlendirebilirsiniz. Şikayet etmek istediğiniz durumla ilgili aşağıdaki alana bir yorum yazabilir, Aras Kargo Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri; yurtiçi kargo taşımacılığı, yurtdışı kargo taşımacılığı, lojistik hizmetleri, kurye ve şube çalışanları, kargo dağıtım süreci ve adrese teslimat süresi, kargo paketleme, kargo ücretleri, gönderi iade aşaması ve geri dönüşümü, kurye çağırma, firmanın şikayet biriminin çalışma etkinliği…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

18 Comments

  1. Bu gün ayin 11 i kargom nerde diye sorguluyorum ayın 10unda teslim edilecek diyor. Gecmis gune nasil teslimat yapacaklar bari telesekreteri duzeltin. Arıyorum acan yok açtığında kendi kaego sistemine ulasamadigini söyleyen danisman var karşımda nasıl bi hizmet anlayışı yani bu nedir? Nerde benim 8763009031001 nolu kargom

  2. pazartesi valiz siparişi verdim salı 1 mayıs diye olmadı çarşamba öğleden önce yola çıkması gerekirken saat 5 de yola çıktı teslim tarihi 1-4 mayıs iken 5 mayıs teslim tarihi dediler 5 mayıs benim yolculuğum var valiz hiçbir işime yaramıyor böyle kurumsal firmalara lanet olsun bi valizi teslim süresinde ulaştıramıyorlar

  3. sabah kurye istegınde bulundum saat 17 hala gelen yok karşınızda ciddi bir muhatap yok şair nedim şubesi telefonlarını açmıyor.her yere muracatta bulundum kaydınız alındı teyp kaydı gıbı aynı şeyi tekrar edip duruyorlar ama gelen giden yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir