ANA SAYFA » Kargo/Lojistik » Aras Kargo » Aras Kargo Şikayet Hattı

Aras Kargo Şikayet Hattı

Aras Kargo hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili kargo firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Aras Kargo ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Aras Şubeleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Aras Şubelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Aras Kargo Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 444 25 52’yi arayıp irtibat kurabilir şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz. Hafta İçi: 08:30-18:00 arasında aramaya çalışmalısınız.
  • İnternet Sitesi: “araskargo.com.tr” adresinden şikayet bölümüne ulaşmak için ana sayfada menüde yer alan “Bize Ulaşın Formu”na girerek açılan sayfadaki iletişim formunda istenilen bilgileri doldurup durumunuzu iletebilirsiniz.
  • Canlı Destek: İnternet sitesinde bulunan çevrimiçi (online) destek hattını da kullanabilirsiniz.
  • Sosyal Medya: Facebook ve Twitter hesapları için “/araskargo” sayfalarını kullanabilirsiniz. Hızlı geri dönüş için 08:30-24:00 saatleri arasında çevrimiçi olduğunu unutmayın.
  • E-posta Adresi: Firmanın e-mail adresi sitesinde yer almadığından diğer seçenekleri kullanarak irtibata geçebilirsiniz.
  • Belgegeçer Gönderimi: Şikayetinizi dilekçe ile yapmak isterseniz faks numarası olarak 0 (216) 538 56 52 no’lu hattını kullanabilirsiniz.

Şikayet takibi için müşteri temsilcisinden bıraktığınız şikayetiniz için takip numarası isteyebilirsiniz. Daha sonra yine çağrı merkezini arayarak bu numara ile kolayca erişim sağlanabilir. Bu numarayı almamışsanız kargo gönderi numarası üzerinden de sürecin takibi yapılabilmektedir.

Kargo tesliminde ürününüzü kontrol etmeniz ve sağlam şekilde aldığınızdan emin olmanız şikayet sürecinde lehinize olacaktır.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse yaşadığınız süreçle ilgili bu sayfada paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme sürecini değerlendirebilirsiniz. Şikayet etmek istediğiniz durumla ilgili aşağıdaki alana bir yorum yazabilir, Aras Kargo Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri; yurtiçi kargo taşımacılığı, yurtdışı kargo taşımacılığı, lojistik hizmetleri, kurye ve şube çalışanları, kargo dağıtım süreci ve adrese teslimat süresi, kargo paketleme, kargo ücretleri, gönderi iade aşaması ve geri dönüşümü, kurye çağırma, firmanın şikayet biriminin çalışma etkinliği…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

12 şikâyet

  1. Her aradığımda tekrar dağıtıma çıkaracağız dediler ama ne hikmetse ilk kargom gelmeden ikinci kargom geldi,anlamadığım şey şu ki aynı kargo dan aynı dükkandan geliyor bunlar sonuçta neden biri geliyorda diğeri dükkanda kalıyor nasıl bir kafa bu ya baktım getirecekleri yok urunlerim gelmicek gidip kendim aldım çünkü güvenmiyorum artık bu kargoya ..

  2. 20.02.2018 günü bana gelecek kargomu bekliyordum çünkü öğün içinde elimde olacağını söylediler,akşama kadar bekledim,hatta oğlumun aşısı vardı sağlık ocağının bile gitmedim bu yüzden ama gün bitti kargo gelmedi tekrar aradığımda eve geldiklerini ama adreste kimseyi bulamadıklarını söylüyorlar ,böyle bir saçmalık nasıl olur ya insan bu kadar küçük düşürmez kendini sonuçta kocaman bir kargosunz yane markaniz var adiniz var ama hiç de hak etmiyoruz bence çok berbat bir kargo hiç ama hiç memnun değilim,umarım buradan calistigim firma buradan sesimizi diyarda kargoyu artık burayla yollamaz

  3. Internet den yapıyorum çoğu alışverişi aras kargo hariç bütün kargolardan çok memnunum ama bu aras kargo ne takip numarası veriyo ne bi halt bu kaç oldu okadar şikayet ettin kim takiyoki lanet olsun böyle kargoya

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir