You are here: Home » Kargo/Lojistik » Aras Kargo » Aras Kargo Şikayet Hattı

Aras Kargo Şikayet Hattı

Aras Kargo hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili kargo firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Aras Kargo ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

 • Aras Şubeleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Aras Şubelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: Aras Kargo Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 444 25 52’yi arayıp irtibat kurabilir şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz. Hafta İçi: 08:30-18:00 arasında aramaya çalışmalısınız.
 • İnternet Sitesi: “araskargo.com.tr” adresinden şikayet bölümüne ulaşmak için ana sayfada menüde yer alan “Bize Ulaşın Formu”na girerek açılan sayfadaki iletişim formunda istenilen bilgileri doldurup durumunuzu iletebilirsiniz.
 • Canlı Destek: İnternet sitesinde bulunan çevrimiçi (online) destek hattını da kullanabilirsiniz.
 • Sosyal Medya: Facebook ve Twitter hesapları için “/araskargo” sayfalarını kullanabilirsiniz. Hızlı geri dönüş için 08:30-24:00 saatleri arasında çevrimiçi olduğunu unutmayın.
 • E-posta Adresi: Firmanın e-mail adresi sitesinde yer almadığından diğer seçenekleri kullanarak irtibata geçebilirsiniz.
 • Belgegeçer Gönderimi: Şikayetinizi dilekçe ile yapmak isterseniz faks numarası olarak 0 (216) 538 56 52 no’lu hattını kullanabilirsiniz.

Şikayet takibi için müşteri temsilcisinden bıraktığınız şikayetiniz için takip numarası isteyebilirsiniz. Daha sonra yine çağrı merkezini arayarak bu numara ile kolayca erişim sağlanabilir. Bu numarayı almamışsanız kargo gönderi numarası üzerinden de sürecin takibi yapılabilmektedir.

Kargo tesliminde ürününüzü kontrol etmeniz ve sağlam şekilde aldığınızdan emin olmanız şikayet sürecinde lehinize olacaktır.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse yaşadığınız süreçle ilgili bu sayfada paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme sürecini değerlendirebilirsiniz. Şikayet etmek istediğiniz durumla ilgili aşağıdaki alana bir yorum yazabilir, Aras Kargo Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri; yurtiçi kargo taşımacılığı, yurtdışı kargo taşımacılığı, lojistik hizmetleri, kurye ve şube çalışanları, kargo dağıtım süreci ve adrese teslimat süresi, kargo paketleme, kargo ücretleri, gönderi iade aşaması ve geri dönüşümü, kurye çağırma, firmanın şikayet biriminin çalışma etkinliği…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

30 Comments

 1. En kötü Kargo firması Aras kargo!!!!! Telefonlara cevap vermiyorlar ve eve teslim edilmesi gereken kargolar hiç bir şekilde haber verilmeden geri gönderiliyor. Çağrı destek hattı kesinlikle işe yaramıyor ufak bebeğiniz ile şubeye gitmeniz gerekiyor kesinlikle tercih etmeyin.

 2. Aras Kargo ürünüm 28 ağustosta Çukurca birlik şb gelmesine rağmen tarafıma ulaşmadı

 3. Çanakkale sarı çayşubesine bir türlü ulaşamıyorum gargom 17 side teslim olması gerekirken 18 oldu hala yok eve teslim olması gerekirken hala bekliyorum ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum

 4. Ağustos’un 4 de gelmesi gereken kargom hala bana ulastirilamadi nedir bu rezalet anlamadım ki ben Aras kargoyutercih ederdim ama artık sizinle işim olmaz birde telefonlara cevap vermiyorlar.Lutfen ürününü teslim edin

 5. Aras kargo kendi kafasına göre davranan görev sorumluluğu olmayan bir şirket.Kargom geldiği halde eve teslim etmiyolar.Yazıhaneye gidiyorum dağıtımyapan personelin amcası öldü deyip.
  Dalga geciyolar.Siz bu kargoyu eve teslim etme ücretini alıyosunuz .İş teslim etmeye gelince amcanız ölüyor.İkinci personeli olmayan dar bir şirket .Bide benim kargomu evime getirmek zorundasınız dediğimde küstah personel bunun kargosu geldiğinde bildir 15 gün sonra teslim edeceğim diyecek kadarda küstah.Bence bu işi yapacaksanız az disiplinli olmanız lazım ve personellerinizi eğitin az.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir