ANA SAYFA » Firmalar » Arzum » Arzum Şikayet Hattı

Arzum Şikayet Hattı

Arzum markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri şikayet hatlarını içermektedir.

Arzum ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

 • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Arzum Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: Arzum Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 1 800’ü arayabilirsiniz.
 • İnternet Sitesi: “arzum.com.tr/iletisim” adresine girerek “İletişim” bölümünden bir şikayet formu yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Arzum hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

27 şikâyet

 1. Arzum zirkonyum bıçak özelliğine sahip robot aldım iyice parçalaması için 3-4defa çekmem gerekiyor ve 2dk demeden kokuyor.Geçen ay fişe takmamla ateş çıkardı ve yandı.Garantisi var diye servise götürdük servis para istedi arızayı karşılamıyormuş Genel merkezi aradık kayıt yaptırma misiniz biz suzr dönecez deyip yüzümüze kapattılar 1 ay oldu daha dönecekler.

 2. 03.04.2015’ te 1 adet ARZUM AR 487 HERA pratik el süpürgesi aldım.
  *Süpürgeyi 2016 yılında kullanmaya başladım.İlk kullandığımda süpürge iyi çekmiyordu.Aldıgım mağazaya söyledim.Bulunduğum mevkideki servise götürdüm.
  • 1. Servis raporu:Filtre temizlendi ve kablo onarımı yapıldı.
  • 2.Servis raporu:Kablo onarımı yapıldı.25 tl karşılığında filtre değiştirildi.
  ******* 3. Kez Servise gittim.Ürünüme bakılmadı.Servis ürünün garantisi bitti dedi.Ürünü aldığım firma fatura kesmediği için servis ürünün üretim tarihinden işlem yapmış.Servisten .Fatura olmadan işlem yapamayız denildi.Fakat daha önce 2. Servis raporunda benim süpürgemin orijinal filtresi çıkarılıp ücret karşılığı yeni filtre takıldı.takılan yeni filtrede çekmiyor.Her seferinde ücret ödemek zorunda mıyım.Süpürge çekmiyor vakumlamada sorun var kablo da sorun var ve torba takılan yerdeki düğme kilitleme düğmesi kırıldı.
  muhattap olduğum
  Işık halı pendik ve Büyükçekmece arzum servisinden şikayetçiyim.Ürün bozuk bir şekilde elimde kaldı.
  Kimse Tüketici sorunlarına çözüm odaklı yaklaşmıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir