ANA SAYFA » Firmalar » Arzum » Arzum Şikayet Hattı

Arzum Şikayet Hattı

Arzum markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri şikayet hatlarını içermektedir.

Arzum ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Arzum Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Arzum Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 1 800’ü arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “arzum.com.tr/iletisim” adresine girerek “İletişim” bölümünden bir şikayet formu yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Arzum hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

13 şikâyet

  1. Merhabalar,
    Bundan asagi yukari 2 ay once arzum cayci aldim. Ikinci gun alttan su akitmaya basladiancak sehir disina cikacagim icin ilgilenemedim. Dondugumde aldigim yer Bernardo kendileri birsey yapamadiklarini servise gitmem gerektigini soyledi. Gittim bana 1 ay gectigi icin degisim yapamiyacaklarini ancak hatali olan yerin degisecegini soylediler. 1 kere bile kullanmadigim bir aletin degistirmemelerini anlamadim anlamiyorum. Kullanimadigi o kadar belli ki, neyse tamir edildi gelin alin dediler. Gittim aldim yine akitiyor. Boyle rezillik gormedim. Servis tekrar getirin tamir edelim diyor. Hayat size ne kadar kolay para oyle kolay kazanilmiyor. Neredeyse hic kullanmadigim bir alet 2 kere tamire giriyor. Nasil bir satis seklidir anlamis degilim. Aldigim cevaplar hayli komik. Bir daha asla ARZUMDAN bir sey almam ve bunu tuketici sikayetlerine bildiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir