You are here: Home » Firmalar » Arzum » Arzum Şikayet Hattı

Arzum Şikayet Hattı

Arzum markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri şikayet hatlarını içermektedir.

Arzum ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Arzum Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Arzum Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 1 800’ü arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “arzum.com.tr/iletisim” adresine girerek “İletişim” bölümünden bir şikayet formu yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Arzum hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

36 Comments

  1. Arzum uruu alinmamalı be duzlestirici maşa ikili aldim ve hic guzel degil ve serviside berbat kutuyu actim sıfır aldım ve maşa arızalı 4ay oldu alalı aldigindan beri arizalı servise veriyoz yapioz deyio gonderiyorlar ve olmamis bir sekil ben bu urunu sifir aldim ama ikinci el oldu cok pisman oldum helal etmiyorummm boyle sorumsuzluk gormedim para verilip aliniyor haksızlık normalde sifiri tekrardan verirmeli urun hatasi yapiyoz deyip yapmiyorlar yazik yazik

  2. Arzumdan 2 adet dikey elektrik süpürgesi aldık. Şaşılacak şey iki süpürge de bozuk çıktı,Arzum Çagrı Merkezine durumu ilettik.Servise götürün dediler.Servise götürdük,öyle bir masraf çıkardı ki yeni süpürge bedeli kadar.Arıza garanti kapsamı dışında dedi.iki süpürgede çöpe gidecek.ayrıca arkadaşımda arzum dikey süpürge almış 2 kez kullandım bozuldu dedi.Sen tamir ettir, kullan diye bana getirdi.Kendisi dikey fakir marka yeni süpürge almış.Ben hayatımda böyle dandik mal üreten tüketiciye bu denli zarar veren bir firma daha tanımadım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir