You are here: Home » Firmalar » Telekomünikasyon » Avea » Avea Şikayet Hattı

Avea Şikayet Hattı

Avea hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili operatörün iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Avea ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • İletişim Merkezi: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Avea İletişim Merkezine giderek kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Avea Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 444 1 500’i arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “avea.com.tr/Hakkimizda/SikayetVeMemnuniyet” adresi üzerinden aktif müşteri olarak ilgili sekmeye tıklarsanız “Online İşlemler” sayfasına yönlendirileceksiniz. Aktif müşteri değilseniz (hattınız kapandıysa) yada bir şekilde Online İşlemler sayfasına ulaşamıyorsanız  “Avea Müşterisi Değilim” sekmesinden açılan sayfadaki “Şikayet ve Memnuniyet Formu” sayfasına yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.
  • Sosyal Medya: Twitter üzerinden yazacağınız şikayet için sonuna @Aveadestek ekleyerek sizinle irtibata geçmelerini bekleyebilir, Facebook sayfası üzerinden (facebook.com/avea) “Uygulamalar > Destek > Destek Burada” aracılığı ile sorununuzu iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Avea hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Faturalı ve Faturasız Mobil Hatlar, Cep Telefonu, Tabletler ve Müşteri Hizmetleri.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

14 Comments

  1. Avea 8 gb internet paket fiyatı bayide 38 TL civarı bu pakete geçmek istediğimi istedim avea operatöründen bu paketin yeni abonelere uygun olduğunu ben eski abone olduğum için bu kampanyaya geçemeyeceğimi söyledi. Eski abonelerinizi bu tarifeye almayarak kıorumadığınızı hisediyorum eğer ki 8 gb internet tarifesine geçemiyeceksem başka bir aboneye geçmek veya hattımı kapatacağım sizden cevap bekliyorum. Saygılarımla

  2. Dörtyüz tl fatura gönderip mesaj fazla göndermişsiniz diyerek dolandırıyosunuz.mesajla dörtyüz tl fatura gelmez benim bir tarifem var mesaj hakkım var.insanları dolandırmayın tv kanalına çıkıp duyurcam sesimi ayıp.iş adamı degilim bi ögrenciyim ben yaptınız yanlışı düzeltin

  3. Ust mercınızı baglayın dıyorum benım dıyor en yetkılı den kimsın dıyorum ekip sorumlusu fatıh dıyor yazıklar olsun fatıh

  4. Musterı hizmetleri cerereksız ve cozum uretemeyen becerıksızler gurubu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir