ANA SAYFA » Firmalar » Avea » Avea Şikayet Hattı

Avea Şikayet Hattı

Avea hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili operatörün iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Avea ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • İletişim Merkezi: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Avea İletişim Merkezine giderek kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Avea Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 444 1 500’i arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “avea.com.tr/Hakkimizda/SikayetVeMemnuniyet” adresi üzerinden aktif müşteri olarak ilgili sekmeye tıklarsanız “Online İşlemler” sayfasına yönlendirileceksiniz. Aktif müşteri değilseniz (hattınız kapandıysa) yada bir şekilde Online İşlemler sayfasına ulaşamıyorsanız  “Avea Müşterisi Değilim” sekmesinden açılan sayfadaki “Şikayet ve Memnuniyet Formu” sayfasına yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.
  • Sosyal Medya: Twitter üzerinden yazacağınız şikayet için sonuna @Aveadestek ekleyerek sizinle irtibata geçmelerini bekleyebilir, Facebook sayfası üzerinden (facebook.com/avea) “Uygulamalar > Destek > Destek Burada” aracılığı ile sorununuzu iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Avea hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Faturalı ve Faturasız Mobil Hatlar, Cep Telefonu, Tabletler ve Müşteri Hizmetleri.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir