You are here: Home » Turizm » Bafra Seyahat » Bafra Seyahat Şikayet Hattı

Bafra Seyahat Şikayet Hattı

Bafra Seyahat hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Bafra Seyahat ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Bafra Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Bafra Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Bafra Seyahat Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 0362 544 10 20’yi arayarak irtibat kurabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “bafraseyahat.com” adresine girerek ana menüden “iletişim” sekmesine oradan “İletişim Formu”na girip sayfada yer alan formu istenilen bilgilere göre doldurabilirsiniz.
  • Sosyal Medya: facebook ve twitter hesapları şuan için yayınlanmadığından diğer seçenekleri irtibat için kullanabilirsiniz.
  • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “bilgi@bafraseyahat.com” yer almaktadır. Buradan da iletişime geçip şikayetinize çözüm arayabilirsiniz.
  • Belgegeçer Gönderimi: Firmanın faks numarası yer almadığından yukarıdaki seçenekleri deneyiniz.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Bafra Seyahat Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

1 Comment

  1. Bilgi almak için aradığım bafra seyehat (Bafra) otagar şubesinin telefonuna cevap veren bayan konuşmaktan aciz ve her soruya bilmiyorum diyip telefonu suratına kapatıyor insanın. Bu kadar terbiyesislik olmaz. Müşteri memnuniyeti dediğiniz bu ise diyecek bir sözüm yok..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir