ANA SAYFA » Firmalar » Beko » Beko Şikayet Hattı

Beko Şikayet Hattı

Beko markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız şikayet hatlarını içermektedir.

Beko firmasına tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Beko Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Hizmet Merkezi / Çağrı Merkezi: Beko Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 0 888 numarayı arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “beko.com.tr/bize-yazin.html” üzerinden şikayet formu doldurabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Beko hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

32 şikâyet

  1. Gebze Center Piranlar Beko bayisinden 1ay önce anneme aldığım derin dondurucu nakliye sırasında hem kapının üst tarafından hem de ayak kısmından hasar aldı. Ve bunu defalarca Beko Müşteri hizmetlerine ve Piranlar Beko bayisine bildirdiğim halde bir sonuç alamadım. Her defasında ileri bir tarih vererek işi erteliyorlar. Kesinlikle buradan alışveriş yapmasın.

  2. Didim Akbük EgeYıldızı sitesinde oturuyorum.Beko klima aldım.Montaj yapılırken cam balkon yaptıracağımı söyledim.montaj sırasında dış ünite kapak cam balkon takılmasını engelliyor .Dış ünitenin yerinin değiştirilmesi içim görüştük 150tl alırız deniyor.Hatanın fotoğrafını gönderdim.Hata olduğunu gödükler halde para almadan yapamayacaklarını belirtiyorlar.Bizim Hatamız Beko tercihi yapmakmış herhalde.çağrı merkezine bildirdik geri dönüş yapılmadı.Hatanın en kısa zamanda düzeltilmesi talebimdir.şayet Beko’nun düşüncesi bu ise Koç ailesine duyurulur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir