ANA SAYFA » Firmalar » Beko » Beko Şikayet Hattı

Beko Şikayet Hattı

Beko markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız şikayet hatlarını içermektedir.

Beko firmasına tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Beko Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Hizmet Merkezi / Çağrı Merkezi: Beko Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 0 888 numarayı arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “beko.com.tr/bize-yazin.html” üzerinden şikayet formu doldurabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Beko hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

43 şikâyet

  1. Sayın yetkili 2010 yılında Beko marka gardrop cinsi bir buzdolabı aldım 10 gün önce arıza yaptı yetkili servis çağrıldı sorunun fabrikasyondan kaynaklandığını kullanımdan kaynaklanan bir sorun olmadığını söylediler.bu bildirip karşılığında bizide memnun edecek bir indirimle yeni bir buz dolabı alabileceğimizi söylediler.fakat bizi arayan antslya Doğu garajı Beko servisi ve daha sonra genel müdürlükten 0532 7551441 numaradan arayan bayan benim mağduriyetimi gidermekten çok yeni bir ürün satmak ister gibi davranış sergilediler.evet bizim ütünümüzün garantisi bitmişti ama biz bütün önlemleri almışken üründen kaynaklanan sorun yüzünden mağdur olduk.sizlerde dahil olmak üzere kimse 5 binliraya yakın para verip dolabınızın 7 sene sonra kendinden kaynaklanan bir sorun yüzünden ARIZA yapacağınızı düşünmezsiniz.lütfen bu mağduriyeti ve üzüntümüzü giderecek makul bir yol bulup bize dönün.yoksa markanızın dünya markası olduğu ve büyük kurumsal bir marka olduğunuz konusunda ciddi yanılgı içinde olduğumu düşüneceğim
    BrhnSrtr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir