You are here: Home » Firmalar » Beko » Beko Şikayet Hattı

Beko Şikayet Hattı

Beko markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız şikayet hatlarını içermektedir.

Beko firmasına tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Beko Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Hizmet Merkezi / Çağrı Merkezi: Beko Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 0 888 numarayı arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “beko.com.tr/bize-yazin.html” üzerinden şikayet formu doldurabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Beko hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

115 Comments

  1. 15.09.2018 tarihinde çamaşır makinası arızası nedeni ile servisten yardım istedim. .18.09.2018 günü saat 11.00-13.00 arasında arıza bakım ve onarımı için gelineceği bildirildi…Belirlenen gün ve zaman dilimi içinde iş yerimi kapatıp evde bekledim ancak geçen zaman İÇİNDE servis gelmeyince telefon açtım….neden gelen olmadı şeklindeki soruma ;3 ayrı personel, ayrı ayrı beyanlarla servis saatinin kendileri tarafından değiştirildiğini bildirdiler……..Servis saati değişikliğinden MÜŞTERİ OLARAK BANA BİLGİ VERİLMEDİ..BU NEDENLE GÜNLÜK PROĞRAMIM AKSADI….Bu nasıl bir hizmet anlayışı…. nasıl bir umursamazlık ve işi savsaklamaktır….Hizmet vermeye çalışan ancak bunu dahi beceremeyen servis anlayışından yoksuN ve eğitimsiz Servisi, ve …DOLAYISLA.. satış sonrası hizmet politikanızı şiddetle kınıyorum……….BUNDAN SONRA BENİM İÇİN BEKO denen bir MARKA yoktur…BİTMİŞTİR…YAKIN ÇEVRELERİME de BEKO markasından UZAK durmaları için gereken bilgiyi aktaracağım…..BİLGİ VE GEREĞİNİ RİCA EDERİM….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir