ANA SAYFA » Firmalar » Beko » Beko Şikayet Hattı

Beko Şikayet Hattı

Beko markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız şikayet hatlarını içermektedir.

Beko firmasına tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Beko Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Hizmet Merkezi / Çağrı Merkezi: Beko Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 0 888 numarayı arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “beko.com.tr/bize-yazin.html” üzerinden şikayet formu doldurabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Beko hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

56 şikâyet

  1. Bundan 5 ay önce Beko buzdolabı aldım derin dondurucu da 2 tane çatlak oluştu servis geldi baktı fotoğraf çekti sonra haber geldi benim yaptığımı söylediler kaziyarak dediler ama ben kazimadim buz tutmayan buzdolabı aldık nesini kaziyimm fabrika hata olabilir altına konulan köpük herhangi bişey olabilir tam altını doldurmamış olabilir o yüzden bneden ücretli değişim istediler ben ucretli değişim istemiyorum daha garantisi var ala taksitini ödüyorum oyüzden ücretsiz
    Değişim istedim musteri hizmetleri aradım üst bölgeye ilettim size haber gelicek ariyacak dediler 1 ay oldu kimse beni aramadi ben kaç kere musteri hizmetleri aradım hep aynı şeyi söylediler üst bölgeye ilettim haber bekleyin bi kere aradılar beni tekrar ücretli değişim yapalım dediler Hayir dememle orda kaldı işte dünya markası olan Beko bizlere hiç yardimci olmadı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir