You are here: Home » Firmalar » Beko » Beko Şikayet Hattı

Beko Şikayet Hattı

Beko markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız şikayet hatlarını içermektedir.

Beko firmasına tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Beko Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Hizmet Merkezi / Çağrı Merkezi: Beko Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 0 888 numarayı arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “beko.com.tr/bize-yazin.html” üzerinden şikayet formu doldurabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Beko hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

121 Comments

  1. Selamün aleyküm hayırlı işler BEKO marka çamaşır makinesi aldım sıkma yaparken aşırı derecede gürültü ve ses çıkarıyor bundan önceki çamaşır makinesi BEKO idi yeni aldığım çamaşır makinesinden bin kat daha iyiydi saygı değer yetkililer size söylüyorum kaç defa teknik servis gelmesine rağmen hala problem çözülmüş değil teknik arkadaş sıkma yaptırıyor makine içine bir iki çamaşır atıp sıkma yaptırıyor ve ses fazla çıkmıyor bu ses normal deyip gidiyorlar ben çamaşır atarken kilo ile tartıp mı atacağım??? Öncelik MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ise ben memnun değilim.çamaşır makinesin değişimi veya paramın iade edilmesini istiyorum.. Gerekiyorsa kanunun ların bana tanımış olduğu yasal yollara başvurma işlemi başlatarak hakkımı savunacağım.. Eş dost ve arkadaşlara BEKO marka almamaları için gayret göstereceğim.. saygılarımla..

  2. Beko buz dolabı aldım fabrika hatasından dolayı değişim yazdilar 2080 tl para yatirmaniz gerekiyor ben bu buzdolabını şirinevler meydanında benzin döküp yakmak istiyorum 2080 lirayı hiç indirim yapmıyorlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir