You are here: Home » Şikayetler » Bir Şikayetim Var!

Bir Şikayetim Var!

Şikayetçi olduğunuz ürün, marka, firma, servis, hizmet sektörü hakkında doğrudan iletişim kanallarını kullanmanıza rağmen çözüm bulamadıysanız buradan şikayet etmek istediğiniz ‘firma, kurum, marka, hizmet…’ gibi alanlarda yaşadığınız sorunları aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz.

Not: “Şikayet Hattı” sitesine yazacağınız şikayetlerinizi, karşı tarafla iletişime geçmiş ve sorununuz çözümlenmemişse yazmanızı öneriyoruz.

Geri dönüş olması durumunda gireceğiniz E-posta adresiniz şikayetinizde gizlilik nedeniyle yayınlanmayacak olup Adınızın ve Soyadınızın ise sadece baş harfleri çıkacaktır.

24 Comments

  1. 16 KK 850 plakalı 17:00 kalkışlı datça istanbul ulusoy otobüsü ile aracın kayışının kopması sonucu saat 20:45 te yolda kaldık. önce aydın sonra izmir sonra da bodrum dan araç çıkaracaklarını söyleyerek 22.45 olmasına rağmen bizi madur ederek oyalmaktadırlar. Araçta 2 aylık bir bebek ve tansiyon hastası bayanlar var. yolda kaldığımız bölge memişler köyüne giden yol ayrımında ıssız bir bölge. 20:00 seferli başka bir ulusoy otobüsünün şoförü elinde kayışla yardıma yetişti. Komik ama gerçek. Gelen araç falan yok. Bekliyoruz.

  2. 12.08.2017 SAAT:01.00 ARABASI İSTANBUL/ESENLER – ANKARA/AŞTİ OTOGARINA SEFER OLAN ARAÇ 01.00 PERONA GELMEDİ VE SAAT:2.00 BEKLENEN ARAC YOLCULARI ALMADAN GİTMİŞDİR 5.YAŞINDA COCUGUMUZLA OTOGARDA MADUR OLDUK PARAMIZI İADE ETMEDİKLERİ İÇİN SAAT:5.00 ARABASINA YONLENDIRDILER OSAATE KADAR OTOGARDA MAGDUR OLDUK BU FİRMA VE OTOBUS ŞÖFORUN HAKKINDA CEZAYİ İŞLEMLERİN UYGULANMASINI TALEP EDİYORUM İYİGÜNLER

  3. Sayın yetkili markanıza sadık ve özdeşmiş bir müşteriniz yada son kullanıcınız olarak sizi bilgilendirmek istediğim birkaç husus ve rahatsız olduğum hatta maduriyete neden olan ve bir türlü geri dönülmeyen hadise derin üzüntüye neden olmuş ve markanıza bakiş acımızı değiştirmemize bile rol oynamiştir.
    2013 yılının 9. Ayında almiş oldugum tüm beyaz eşyamın içerisinde mevcut bulunan buz dolabım nitekim birinci yılını doldurmasından sonra gürültülü çalişmaya aşırı ısınmaya hatta ve hatta bir dönem yetkili servisinizin tabiri ile kendini korumaya aldığı fişinin çekilip birkaç saat sonra takılması sonrası soguk kaybının düzeleceği iddia edilmiştir. Garanti kapsamı dahilinde servis ziyaretleri gerçekleştirilmiştir.08,08,2016 tarihinde buzdolabının her iki kısmınında soğukluk derecesinde düşüklük tespit edilmiş derece ayarları maksumun seviyeye getirilmesi sonucunda gece yarıs kontrollerimde herhangi ibir değişimin olmadığı ve hatta mevcut dolabın hiç soğutmadığı söz konusudur.Yetkili servis arandı yetkililer ivedi servis sürecini başlattılar 09,08,2017 tarihinde kontrolleri yapılarak buzdolabına gaz kaçak tespitinin yapılması ön görüldü lakin gaz kaçak tespitinin 10,08,2017 tarihinde yapılması gerektiğini evet bugun 10,08,2017 kaçak testi için gelen teknik servis elemanları bizzati dolabımıza bir cihaz bağlayarak 24 saat beklenmesi ve sonucun elde edilmesi gerektiğini sözlü ifade tarafıma izah edildi.11,08,2017 tarihinde ise sonucun ve sürecin nasıl işleyeceği hususu konuşulacağı raporun düzenleneceği ve işlemlere başlanacağı gibi söylemler.
    Sizlere sormak istiyorum tabiri caiz ise denize düşmüş bir insanın imdat çığlığı ile evinde buzdolabı bozulmuş bir adamın çığlıgı sizce farklımıdır.agustos sıcagında mevcut yiyeceklerinin çöpe atmiş ve maduriyet yaşayan markanızın sadık bir müşterisi olan ben sizce ne kadar mağdurumdur anlayabiliyormusunuz,süreçler 08,08,2017 tarihinde başlatılmasına rağmen 11,08,2017 tarihinde servisin raporunun oluşaçağı ve yazişmaların başlayacagı beyanı sizce sizi hoşnut edermi.yasal garanti 3 yıl demeniz ve uzatılmış garantinizin olmaması nedenli yani bir dolap alacaksınız söyleminden sizler rahatmısınız ? boko arcelik olarak ürünlerimiz 10 yıl ve üzeri çaılır beyanınız sizce koca bir yalanmı?markanızın vizyon ve misyonunda müşteri memnuniyeti denen bir eylem planınız yokmu ?magdur edilen ve magduriyeti söz konusu olan müşterileriniz ve şahsım sizin için ne kadar değerliyiz ?hiçbir suretle krozyon erezyon paslanma rutubet ezik çizik sel deprem dış etken kullanıcı yada kullanım hatası olmayan ve montaj hatasından yada ürünün kalite değerinin düşük olma neden iyada mevcut bir bülteni yayımlanan bu arızanın suclusu bizmiyiz.
    09,08,2017 tarihinde şikayet hattınıza 4 kez ulaşmak suretiyle geri bildirim muhatabı bile alınmayan ben sizce cokmu yanlızım ? yoksa sizler geri dönmeyerek işlemleri uzatarak ölümü göstermek suretiyle sıtmaya razı edebileceğinizimi sanıyorsunuz.Sürçü lisan ettiysem özürdilerim.Erzurum yakutiyede yaşamaktay ve evimde buz dolabım arıza günlerdir ,tarafıma dönülmesini işlemlerimin derhal ivedi sonuçlanmasını ve detaylı bilgilendirilmek istiyorumiyi niyet garantisindenmi yoksa müşteri memnuniyeti bütçenizdenmi yada evet dış etkene maruz kalmadan arıza yapan ürünümüzün aslanlar gibi arkasındayızmı denilecek konu hakkında iş birliği rica eder tarafıma bugun dönüşlmediği halde sizlerin en üst düzey yöneticilerine bizzati konu hakkında yazışmalarım ve izin ve bilgileri olmakla beraber ses kayıtlarımız ulaştırılacaktır.çözümsüz kaldığımız noktada asliye hukuk mahkemesince derhal işlemlerin başlayacagı tarafınıza yazılı olarak ifade ediyorum.

  4. Metro Turizm Manavgat bilet satis yerindeki bilet saticilarindan sikayetciyim. Bilet saticilarini musteriy ile konusma tarzlari cok kotu. Cok saygisizlar. 22.07.2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir