ANA SAYFA » Şikayetler » Bir Şikayetim Var!

Bir Şikayetim Var!

Şikayetçi olduğunuz ürün, marka, firma, servis, hizmet sektörü hakkında doğrudan iletişim kanallarını kullanmanıza rağmen çözüm bulamadıysanız buradan şikayet etmek istediğiniz ‘firma, kurum, marka, hizmet…’ gibi alanlarda yaşadığınız sorunları aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz.

Not: “Şikayet Hattı” sitesine yazacağınız şikayetlerinizi, karşı tarafla iletişime geçmiş ve sorununuz çözümlenmemişse yazmanızı öneriyoruz.

Geri dönüş olması durumunda gireceğiniz E-posta adresiniz şikayetinizde gizlilik nedeniyle yayınlanmayacak olup Adınızın ve Soyadınızın ise sadece baş harfleri çıkacaktır.

24 şikâyet

  1. 16 KK 850 plakalı 17:00 kalkışlı datça istanbul ulusoy otobüsü ile aracın kayışının kopması sonucu saat 20:45 te yolda kaldık. önce aydın sonra izmir sonra da bodrum dan araç çıkaracaklarını söyleyerek 22.45 olmasına rağmen bizi madur ederek oyalmaktadırlar. Araçta 2 aylık bir bebek ve tansiyon hastası bayanlar var. yolda kaldığımız bölge memişler köyüne giden yol ayrımında ıssız bir bölge. 20:00 seferli başka bir ulusoy otobüsünün şoförü elinde kayışla yardıma yetişti. Komik ama gerçek. Gelen araç falan yok. Bekliyoruz.

  2. 12.08.2017 SAAT:01.00 ARABASI İSTANBUL/ESENLER – ANKARA/AŞTİ OTOGARINA SEFER OLAN ARAÇ 01.00 PERONA GELMEDİ VE SAAT:2.00 BEKLENEN ARAC YOLCULARI ALMADAN GİTMİŞDİR 5.YAŞINDA COCUGUMUZLA OTOGARDA MADUR OLDUK PARAMIZI İADE ETMEDİKLERİ İÇİN SAAT:5.00 ARABASINA YONLENDIRDILER OSAATE KADAR OTOGARDA MAGDUR OLDUK BU FİRMA VE OTOBUS ŞÖFORUN HAKKINDA CEZAYİ İŞLEMLERİN UYGULANMASINI TALEP EDİYORUM İYİGÜNLER

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir