ANA SAYFA » Firmalar » Bosch » Bosch Şikayet Hattı

Bosch Şikayet Hattı

Bosch markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız şikayet hatlarını içermektedir.

Bosch firmasına tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Bosch Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Bosch Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 6 333 numarayı arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “bosch-home.com.tr” üzerinden ‘Bize Ulaşın’ kısmından şikayet formu doldurabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Bosch hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

9 şikâyet

  1. 11.08.2017 cuma saat 20:42 de servis geldi.Buzdolabımın alarmı hiç kesilmiyordu.Gelen servis nöbetçi servisti ve moturu soğutan pervanenin bozuk olduğunu ve parça istediğini ,ellerinde varsa ertesi gün yoksa birkaç güne geleceğini söyledi.Bizde beklemeye başladık.16.08.2017 akşamı arayan olmadığı için müşteri hizmetlerini aradım.Servise bilgi vereceğini bize dönüleceğini söyledi.17.08.2017 akşamı tekrar aradığımda (çünkü servis yine aramadı) parçanın geldiğini 12.08.2017 tarihinde servis bize o gün ulaşamadığı söyledi.
    Bu nasıl bir iştir.Benim ve eşimin telefon nosu var.ilk gelinirken nasıl ulaşılıp geliniyor.Hadi ulaşamadınız neden tekrar aranmıyor.bir hafta bekletiliyorum ve müşteri hizmetlerini aramasam ne olacaktı.Buzdolabımı vantilatörle soğutuyorum .Motoru yansa kim sorumlu olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir