ANA SAYFA » Firmalar » Bosch » Bosch Şikayet Hattı

Bosch Şikayet Hattı

Bosch markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız şikayet hatlarını içermektedir.

Bosch firmasına tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Bosch Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Bosch Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 6 333 numarayı arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “bosch-home.com.tr” üzerinden ‘Bize Ulaşın’ kısmından şikayet formu doldurabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Bosch hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

15 şikâyet

  1. Bosh marka E15 bulaşık makinesi alalı yaklaşık 6 yıl oldu. Ancak makineyi aldım alalı sürekli arıza yapmıştır. Bu nedenle defalarca servis gelmesine rağmen sorun giderilememiştir. Bosch markayı dünya markası olarak bilirdim ancak boş çıktı. Genel Müdürlüğünüze yazılı ve sözlü şikayetlerimi bildirdiğim halde sorunum giderilememiştir. Acilen bu sorunun ortadan kaldırılmasını ve tüketicilerle dalga geçilmemesini talep ediyorum. Bulaşık makinesinin garantisi Nisan 2018 de bitecek bunumu bekliyorsunuz.

  2. avuc ici taşlama al bossevisinde ücretli tamir ettiler bir ay sora tekrar yine ariza yapdi dedilerki garantiden yayalim kizdim haber veriyimdedim şimdide diyorlaeki biz topladik yapamayız diyorlar altinci ayda aldım

  3. 2016 Yılında SMS43D12TR hijyenplus 3 katlı Rackmati bulaşık makinesi aldım.Alt sele çıkarırken kapı boşluğuna düşüyor ve tabaklarım kırılıyor.Ayrıca güzel yıkamıyor ve kurutmuyor.Defalarca servisi aramama rağmen bir sonuç alamadım.Her gelen servis şikayetinizi ileteceğiz size dönüş sağlayacağız deyip dönmedi.
    Her gelen şu deterjanı kullanın ondan dedi veya üst sepet yan duruyor ondan dedi biri temizlik ürünü sattı.Israrlarımla foto ve video çekimi yapıldı ama yine dönüş olmadı.Ne yapacağımı şaşırdım.Yıkanan bulaşıklar içime sinmiyor deterjan kalıntıları üzerinde ve kokuyor.ıslak çıkıyor makineden.Bir türlü muhatap bulamadım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir