You are here: Home » Turizm » Truva » Çanakkale Truva Turizm Şikayet Hattı

Çanakkale Truva Turizm Şikayet Hattı

Çanakkale Truva Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Truva Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Truva Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Truva Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Has Turizm Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 0 286 213 30 98’i arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “truvaturizm.com” adresine girerek ana menüden “iletişim” sekmesine, ardından “iletişim formu”  sekmesine tıklayarak açılan sayfadaki bilgilere göre formu doldurabilirsiniz.
  • Sosyal Medya: facebook, twitter hasapları için “/truvaturizmcom” adlı firmanın sayfalarından ulaşabilirsiniz.
  • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi sitesinde yer almaktadır. Diğer seçenekleri kullanabilirsiniz.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Çanakkale Truva Turizm Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

7 Comments

  1. Canakkale Truvanin İzmir guzergahindaki Ayvalik Ekbir Dinlenme Tesislerindeki erkek ve bayan mescit ve abdesthanesi icler acisi. Mescitler gozden ırak ve karanlik bir bolgeye konmus konreynerlerin icerisinde eski pusku halı, yolluk ve seccadelerle döşenmis, bayan mescidinin ic lambasi yanmiyor. İcerisinde bir karis toz ve toprak. Abdesthaneleri acikra ve uzerinde catisi bile yok. İclerine yaprak ve cop dolmus. Duvarlarindaki sivalari dokulmus. Ancak tost ve ayrandan kazandiklari para tonla. Yemek yenen yerlere bakim yaptiruyorlar ama ibadet ihtiyacini en son planda dusunen zihniyete sesleniyorum. Sizi o paralar kurtarmayacak. Cok yazık. Canakkale truva yetkililerine duyrulur.

  2. 14/09/2018 23:00 ‘ da İzmir istikametinden Çanakkale istikametine hareketten eden Truva turizm firmasının aracı yeterince donanımlı değil . Muavin arkadaştan televizyon için istemiş olduğum kulaklığın artık verilmediğini bahane ederek geçiştiren bir otobüste seyahat etmek zorundayım . Firmanızın Çanakkale içindeki ilçelere girmemesi ve o ilçeler için servis yapması yeterin can sıkıcı bir durum . 70 Türk lirası ödemiş olduğum bir biletin karşılığı bu olmamalı . Yaklaşık 6 yıldır firmanızı kullanan biri olarak bu tarz olaylardan hoşnut olmadığımı bildirmek isterim . En yakın zamanda gereğinin yerine getirilmesini ve mağduriyetimin karşılığının olmasını arz ederim .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir