You are here: Home » Turizm » Dadaş » Dadaş Turizm Şikayet Hattı

Dadaş Turizm Şikayet Hattı

Dadaş Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Dadaş Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Dadaş Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Dadaş Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Dadaş Turizm Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 444 25 00’ı arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “dadasturizm.com.tr” adresine girerek ana menüden “iletişim” sayfasına girerek sayfada yer alan iletişim formunu istenilen bilgilere göre doldurabilirsiniz.
  • Sosyal Medya: facebook ve twitter hesabı şu an paylaşılamadığı için diğer seçenekleri deneyebilirsiniz.
  • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “info@dadasturizm.com.tr” yer almaktadır. Buradan da iletişime geçip sorununuza çözüm arayabilirsiniz.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Dadaş Turizm Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

6 Comments

  1. Yolculuğum rezillik memnuniyet 0 sıfır hiç kimseye onermiycem

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir