You are here: Home » Turizm » Dadaş » Dadaş Turizm Şikayet Hattı

Dadaş Turizm Şikayet Hattı

Dadaş Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Dadaş Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

 • Dadaş Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Dadaş Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: Dadaş Turizm Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 444 25 00’ı arayabilirsiniz.
 • İnternet Sitesi: “dadasturizm.com.tr” adresine girerek ana menüden “iletişim” sayfasına girerek sayfada yer alan iletişim formunu istenilen bilgilere göre doldurabilirsiniz.
 • Sosyal Medya: facebook ve twitter hesabı şu an paylaşılamadığı için diğer seçenekleri deneyebilirsiniz.
 • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “info@dadasturizm.com.tr” yer almaktadır. Buradan da iletişime geçip sorununuza çözüm arayabilirsiniz.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Dadaş Turizm Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

4 Comments

 1. Allah belanı versin senin firma gibi 24 saate gitti Erzuruma dakika başı mola verdiler şoför arabayı iğrenç kullandı araba dökülüyordu verdiğim parayı haram ediyorum inşallah batarsınız vatandaşa yaptığınız zulmün bin beterini siz firma olarak yaşayın daha beter ağzımı bozmak istemiyorum.. LANET GİRSİN ..

 2. Sayın ilgililer

  Dün Erzurum dan saat 3 arabasına 2 kişilik bilet aldım İst /Esenler otogarı ama.

  Esenler geldiğimizde sabah yazanede bulunan. Personel servisin olmadığını kendi imkanlarımızla Gideceğimi zi ileti.

  Bağırıp çağırdı ben sizden parayı buraya kadar alıyorum binmese idiniz diyor

  Nasıl bir müşteri memnuniyeti dir.

  Gerekli yaptırımı yapılıp geri dönüş bekliyorum.
  bu hafta içerisinde 2 kez dadaş turizm kullandık men nun değiliz.

  Geri dönüşüm olmazsa ise

  Bu konu tüketici haklarına taşınacaktır.

  Bilgilerinize
  Saygılarımla,

 3. Memleketimizin firması felan hepsi hikaye bir daha bu firmadan bilet almam aldırtmam. Şuan eksiklerini saymak dahi istemiyorum. Sadece şunu söyliyim 25 yaşındaki adamın cişi geldi diye araba dağ başında duruyor ama namaz için şehrin içinde 50 petrol ofisinin hiçbirinde durmadı yolcu ikazlarına rağmen.

 4. 3gun önce ankaradan erzincana yolculuk yapmak üzere bilet aldık internet üzerinden. Bugün otobüs hareket saatine 10saat kala arayıp seferin iptal edildiği söylendi.az önce internetten bakıyorum yeniden sefer açılmış görünüyor. Biz bilet iptal etmek istersek 24saat kala dan önce etmeniz lazm derler yoksa bilet yanar.kendileri oyun oynar gibi bi seferi bi kapatıp bi açıyorlar.insanları bayram gunu mağdur ediyorlar.zaten mecburiyetten bilet almıştık dadaş turizm den bi daha da almayiz.kimseye de tavsiye etmeyiz bu firmayı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir