ANA SAYFA » Firmalar » DemirDöküm » DemirDöküm Şikayet Hattı

DemirDöküm Şikayet Hattı

DemirDöküm markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri şikayet hatlarını içermektedir.

DemirDöküm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın DemirDöküm Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: DemirDöküm Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 1 833 Müşteri İletişim Merkezi’ni (MİM) arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “demirdokum.com.tr” adresi üzerinden “Tüketici Destek” bölümünden “Bize Yazın” sayfasına girerek bir şikayet formu yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, DemirDöküm hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

3 Şikayet var

  1. 1 ay önce demirdöküm kombi aldım şuan ailecek hastayız sürekli arızalı servisi arıyoruz resmen gelmeleri için bizi yalvartıyorlar lanet olsun demirdöküm markasına, siirt servisine

  2. Demirdöküm kombi aldım arıza yaptı, kimse ilgilenmiyor. Aldığıma bin pişmanım.

    • Garanti kapsamındaysa mutlaka kayıt tutturun, ilgileneceklerdir. Bazı bölgelerdeki servislerde aksama olabiliyor, telefonla tekrar ulaşın. Servis için bir gün belirlenmiş olmalı, yoğunluğa göre bu değişebilir. Arıza takip numarası verdilerse onunla da sorgulatabilirsiniz durumu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir