ANA SAYFA » Firmalar » DemirDöküm » DemirDöküm Şikayet Hattı

DemirDöküm Şikayet Hattı

DemirDöküm markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri şikayet hatlarını içermektedir.

DemirDöküm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın DemirDöküm Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: DemirDöküm Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 1 833 Müşteri İletişim Merkezi’ni (MİM) arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “demirdokum.com.tr” adresi üzerinden “Tüketici Destek” bölümünden “Bize Yazın” sayfasına girerek bir şikayet formu yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, DemirDöküm hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

10 şikâyet

  1. Bayraklı postacılarda bağlanan doğalgaz kombiyi 1 aydır kullanıyorum ve kombide sorun var 3 gündür firmayı arıyorum sorunun ne olduğunu anlamadan ücreti öne sürüyorlar gelip ilgilenmek yerine sadece benim tlfna sorunu anlatmak in görüntü yolluyorlar bilsem saten onlara danışmam artık kına geldi sonuçta garanti kapsamında fakat bu firma parayla çalışıyor nedense maduruz ve pişman oldum ve çevremdekilere de tavsiye etmiyorum ve etmiyce olmadı sorun en kısa içinde halledilmezse kombinizi çıkartarak çöpe atacam ve başka kombi taktıracağım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir