You are here: Home » Turizm » Didim Seyahat » Didim Seyahat Şikayet Hattı

Didim Seyahat Şikayet Hattı

Didim Seyahat hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Didim Seyahat ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Didim Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Didim Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Didim Seyahat Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 0850 304 09 09’ı arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “didimseyahat.com.tr” adresine girerek ana menüden “iletişim” sekmesine oradan “İletişim Formu”na girip sayfada yer alan formu istenilen bilgilere göre doldurabilirsiniz.
  • Sosyal Medya: facebook ve twitter hesapları üzerinden “/didimseyahat09” sayfasına erişebilir buradan da iletişime geçebilirsiniz.
  • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “bilgi@didimseyahat.com” yer almaktadır. Buradan da iletişime geçip şikayetinize çözüm arayabilirsiniz.
  • Belgegeçer Gönderimi: Firmanın faks numarası olarak 0256 825 65 22’yi kullanabilirsiniz.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Didim Seyahat Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

2 Comments

  1. Şuan didim sen izmire yolculuk yapıyoruz bayram nedeniyle araç kiralamış firma otobüsün içi rezalet kokuyor madem bi halt yiyosunuz insan gibi araç kiralasaydınız rezalet nefes alamıyoruz
    Bir daha asla didim seyaheti tercih etmiycem

  2. 29 12 2017 ankara yolcusuyum.onumuzdeki bir yasli adam koltugunu surekli yatik sekilde tutarak bize verilen o sicak ikram elime dokuldu.ve tabiki kolum yandi.adami muuavin uyarnasina rahnen yine o koltugu dik konuma getirmedi.bende bize verilen ikrami firlatip attim.bu konuda musterileri secerken biraz ozen gosteriniz ilk gunden beri didim seyahatla yolculuk yapiyorum.boyle arac gormedim.saygilar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir