You are here: Home » Turizm » Es » Es Turizm Şikayet Hattı

Es Turizm Şikayet Hattı

Es Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Es Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

 • Es Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Es Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: Es Turizm Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 444 44 71’i arayabilirsiniz.
 • İnternet Sitesi: “esturizm.com.tr” adresine girerek ana menüden “İletişim” bağlantısına, oradan “Öneri ve Şikayet Formu”na girip sayfada yer alan formu istenilen bilgilere göre doldurabilirsiniz.
 • Sosyal Medya: facebook hesabı olarak “/Değirmenci-Es-Turizm-110544848983559” sayfasını kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Twitter hesapları şuan yer almamaktadır.
 • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “info@esturizm.com.tr” yer almaktadır. Buradan da iletişime geçip şikayetinize çözüm arayabilirsiniz.
 • Belgegeçer Gönderimi: Firmanın faks numarası olarak 444 44 71’i kullanabilirsiniz.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Es Turizm Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

3 Comments

 1. Merhaba yaz günü şişeyle değil kapalı bardaklarla su verilse daha uygun olur bence

 2. 31.07.2018 tarihinde saat 13.00 da hareket eden kırıkkaleden antalya ya 2 kişilik bilet aldım.Yıllardır gidip gelirim belki düzelir diye ama bu defa SON DEDİM…
  Yaşadıgım sikıntıları şöyleyim
  1.Koltuklar arzalı
  2.Tv arzalı ve çalışan bir tane kulaklık yok
  3.Su açik bardakla veriliyor ve yalvarmakla geliyor
  4.Araçta ikram sıfır
  5.Muavin arkadaşlar kaba
  6.Araç içi huzuru saglıyamıyorlar sanki çarşi pazar ortamı
  7.Köy dolmuşu gibi istikametindeki bütün yerlerde duruyorlar
  8.Bagaj yükleme dersen berbat sanki saman cuvalı yükler gibi.
  9.Son olarakta yoldan aldıgı SARHOŞ müşteri adam inene kadar lagait bir şekilde ortamın huzurunu bozdu ve tehtitler savurarak geldi..Çoluk cocuktanda mavin olmaz…
  Neyse saymakla bitmez
  Koskoca bir servet baglayan firma sahibi eger benim bu yazdıgımı okursa ve benim gibi yüzlerce yorumları dikkate alırsa umarım kendi menfaati için gerekeni yapar…
  Kimse bedava yada on kuruş aşagı gitmiyor mecburda degiliz onlarca firma var.

 3. Es otobüs plaka no: 06 ** 929 Bu gün Ankara Aştiden bilet aldım.Çok pişmanım böyle şöför ve araç düşman başına;Gebze’de cenazeye yetişebilmek için saat 12 aracına bilet aldık ancak otobüs terminalden 20 dakika geç çıktı sonra AŞ’yi dışinda tekrar 25 Dk bekledi yavaş olarak Sakarya Hendek Keskinoğlu tesislerinde mola verdi bu sefer arabanım çantalarını değiştirmeye başladı tam bir saat yolcular küfrettilet tabi ben cenazeye yetişemedim şöför ve tüm ekine israr ile söylememe rağmen şimdi size söyleyeyim bir daha böyle bir firmadan bilet alırmışsınız almazsınız ben naletliyorum bilgilerinize. Sonra şöför ağlıyor araç boş tabi boş olur böyle düzen disiplin olmayan araça kim biner benim gibi bilmeden binerse mağdur olur. Ben 07.05.2018 tarih Ankara-İstanbul Gebze 13 nolu bilet Sahibi :şöför e şikayet edeceğimi belirttiğimde;Bildiğin yere git diye meydan okudu;Biravo tam esnaf …….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir