ANA SAYFA » Turizm » Es » Es Turizm Şikayet Hattı

Es Turizm Şikayet Hattı

Es Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Es Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Es Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Es Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Es Turizm Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 444 44 71’i arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “esturizm.com.tr” adresine girerek ana menüden “İletişim” bağlantısına, oradan “Öneri ve Şikayet Formu”na girip sayfada yer alan formu istenilen bilgilere göre doldurabilirsiniz.
  • Sosyal Medya: facebook hesabı olarak “/Değirmenci-Es-Turizm-110544848983559” sayfasını kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Twitter hesapları şuan yer almamaktadır.
  • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “info@esturizm.com.tr” yer almaktadır. Buradan da iletişime geçip şikayetinize çözüm arayabilirsiniz.
  • Belgegeçer Gönderimi: Firmanın faks numarası olarak 444 44 71’i kullanabilirsiniz.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Es Turizm Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir