ANA SAYFA » Turizm » Sefahat Esadaş » Esadaş Turizm Şikayet Hattı

Esadaş Turizm Şikayet Hattı

Esadaş Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Esadaş Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Esadaş Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Esadaş Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Esadaş Turizm Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 444 00 25’i arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “esadas.com” adresine girerek ana menüden “iletişim” sayfasına girerek sayfada yer alan iletişim formunu istenilen bilgilere göre doldurabilirsiniz.
  • Sosyal Medya: facebook hesabından “/Esadas” sayfasına, twitter hesabından “/sefahat” sayfasına girerek ulaşabilirsiniz.
  • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “info@esadas.com” yer almaktadır. Buradan da iletişime geçip şikayetinize çözüm arayabilirsiniz.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Esadaş Turizm Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

7 şikâyet

  1. Araclarinizda hic internetiniz yok mu çok merak ediyorum bu ne sadece sizin internetlerinizde sıkıntı var

    • Ayda iki üç defa yolculuk yapıyorum ama artık bu son yapmicam servis sıfır muavin şoför kafalarına göre bagaj parası alıyor her yerde sıkıntı yaşanıyor lütfen bunları düzeltin biraz kibarlassin şoförler de sigara içmesinler boğuluyoruz resmen

  2. Ulan böyle firmanın allah belasını versin erzurum Antalya arabasi akşam saat 8.30da refahiyede mola verdi gece saat 2 halen daha devam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir