You are here: Home » Turizm » Sefahat Esadaş » Esadaş Turizm Şikayet Hattı

Esadaş Turizm Şikayet Hattı

Esadaş Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Esadaş Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

 • Esadaş Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Esadaş Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: Esadaş Turizm Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 444 00 25’i arayabilirsiniz.
 • İnternet Sitesi: “esadas.com” adresine girerek ana menüden “iletişim” sayfasına girerek sayfada yer alan iletişim formunu istenilen bilgilere göre doldurabilirsiniz.
 • Sosyal Medya: facebook hesabından “/Esadas” sayfasına, twitter hesabından “/sefahat” sayfasına girerek ulaşabilirsiniz.
 • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “info@esadas.com” yer almaktadır. Buradan da iletişime geçip şikayetinize çözüm arayabilirsiniz.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Esadaş Turizm Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

26 Comments

 1. 26:12:2018,,15:00″da Oltudan hareket edip izmire seyeyahat ettiğim araçta hizmet ve hitap diksiyon çok kaba ,,,hizmet ikram bu kez yakışmadı esadaş gibi köklü ve tercihim olan firmaya yakışmadı

 2. 30 Ekim 2018 tarihli 14:45 Erzincan kalkışlı Erzurum’dan Erzincan’a giden otobüsünüzde karşılaştığım sıkıntılar.
  1. Bilet aldığım koltuğa oturmadım Muavin in malzemeleri vardı.
  2. Bagaj sorumlusu olduğunu düşündüğüm otobüste ki kişi sesli eb arkadaki 45 numaralı koltuğa oturup yolcuları rahatsız edecek biçimde telefondan sesli video vs. İle uğraşıyordu.
  3. Muavin fırsat buldukça arka boş 4 mü koltuğa gelerek uzanıyor ve arasira uyukluyor du.
  4. Akşam saat 22:00 sularında gerçekleşen moladan sonra muavin arka 4 mü koltuğa gelip ayakkabılarını çıkarıp (Çok pis kokuyordu) ara sıra horlayarak uyudu.
  4. Kaptana söylememe rağmen muavini uyandırmadı ben arka koltuklardan ön koltuğa geçtiğin için olsa gerek, ama arkada hala oturan insanlar vardı eminim rahatsız oldular ama şikayet etmediklerinden durumu kabullendiler.
  5. Muavin uyuduğu için insanlar yerlerinden kalkarak emniyetsiz bir duruma mahal vererek kendileri su alıyorlardı.
  Bu bahsettiğim her madde otobüsün kamera kayıtları incelendiğinde ortaya çikacaktir. Yani ilkdefa böyle şeylerle karşılaşıyorum hayretler içindeyim hani iyi hizmet vesaire gibi konuları geçtim diyelim insan taşıyorsunuz insan illa birine bisi olması mi lazim. Birdaha asla sizin firmanızı kullanmamaya özen göstereceğim. Arkadaşlar bu hususlara dikkat edin.

 3. Mavine soruyorsun mola ne zaman wc ihtiyacın var çünkü mavin diyor az sonra bu az sonra iki saat geçesine rağmen gelmiyor

 4. Her bindiğim otobüs te tabletler bozuk ve herşey dandik yeni filmler yüklenebilir tabletlere

 5. mavin cok kaba davraniyor ve Erzincan itibaren mola verilmedi sofor tarafin dan azar yedim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir