You are here: Home » Belediyeler » Ankara » Etimesgut Belediyesi Şikayet Hattı

Etimesgut Belediyesi Şikayet Hattı

Ankara Etimesgut Belediyesi bünyesinde yer alan hizmetler hakkında yaşadığınız sorunları, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanarak çözebilirsiniz. Aşağıdaki seçenekler, ilgili belediyenin şikayet hatlarını içermektedir.

Belediyeye şikayetlerinizi bildireceğiniz alanlar:

  • Etimesgut Mavi Masa: Belediye bünyesinde hizmet veren Mavi Masa’ya müracaat edebilirsiniz. Sorunlarınızı bizzat belediyeye dilekçe ile yapabileceğiniz gibi internet sitesi üzerinden de kayıt bırakabilirsiniz.
  • İnternet sitesi: “etimesgut.bel.tr/index.php?Page=GorusOneri” adresi üzerinden şikayet formuna sizden istenilen bilgileri doldurarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: 444 9 244 numaralı telefonu arayarak sorunlarınız için çözüm arayabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; belediyenin şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Etimesgut Belediyesi hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada paylaşacağınız şikayet ve yorumlarınız, belediye tarafından cevaplanma garantisi taşımamaktadır!

14 Comments

  1. etimesgut kokuyuyor.biri bunu durdursun lütfen nefes alamıyoruz.daha kaç kere yazacam kaç kez dile getirecem.

  2. 3 yıldır suvari Mah ikamet etmekdeyim suvari parkında muhtarligi karşısında Kamelya heraksam kendini bilmez insanlar gelmektedir burda argo kelimeler kullanılmaktadır ailemle birlikde balkona çıkamaz olduk burda sorun yasamaktayiz yapmış olduğunuz hizmetlerden memnunuz ama bu tür insanlar ortamı bozuyor şikayetimiz bunun içindir kamalyenin kalmasını istiyoruz

  3. Etimesgut Alsancak mah Yusuf Eren parkı bir süredir pislikten gözükmüyor. Sulanmadigi için çimler kurudu. Görevli kimseyi göremiyoruz. Parkımıza gereken önemin gösterilmesini diliyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir