ANA SAYFA » Belediyeler » Ankara » Etimesgut Belediyesi Şikayet Hattı

Etimesgut Belediyesi Şikayet Hattı

Ankara Etimesgut Belediyesi bünyesinde yer alan hizmetler hakkında yaşadığınız sorunları, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanarak çözebilirsiniz. Aşağıdaki seçenekler, ilgili belediyenin şikayet hatlarını içermektedir.

Belediyeye şikayetlerinizi bildireceğiniz alanlar:

  • Etimesgut Mavi Masa: Belediye bünyesinde hizmet veren Mavi Masa’ya müracaat edebilirsiniz. Sorunlarınızı bizzat belediyeye dilekçe ile yapabileceğiniz gibi internet sitesi üzerinden de kayıt bırakabilirsiniz.
  • İnternet sitesi: “etimesgut.bel.tr/index.php?Page=GorusOneri” adresi üzerinden şikayet formuna sizden istenilen bilgileri doldurarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: 444 9 244 numaralı telefonu arayarak sorunlarınız için çözüm arayabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; belediyenin şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Etimesgut Belediyesi hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada paylaşacağınız şikayet ve yorumlarınız, belediye tarafından cevaplanma garantisi taşımamaktadır!

8 şikâyet

  1. Sitemizin yanındaki sokak da inşaatlar halen devam ediyor anlıyorum fakat sokak çok pis..çöp poşetleri, kağıtlar pislik almış başını gidiyor..Ayrıca bizim sokağımız ile arka cadde çok tozlu..sabah trafiği burada çok yoğun..sokaklar hiç süpürülmediği için dehşet toz oluyor..İnanın toz bulutundan göz gözü görmüyor..En azından ara sıra Belediye ekipleriniz süpürür ve çöpleri alırsanız çok memnun oluruz..saygılarımla..

  2. Halk ekmekde bocek cikti sikayet ettim hala bana kimse bilgilendirmediler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir