ANA SAYFA » Firmalar » Fakir » Fakir Şikayet Hattı

Fakir Şikayet Hattı

Fakir markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri şikayet hatlarını içermektedir.

Fakir ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Fakir Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Fakir Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 0 241’i arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “fakir.com.tr/” adresine girerek “Destek” menüsünden “Müşteri Hizmetleri” sayfasına girip bir şikayet formu yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Fakir hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

10 şikâyet

  1. Fakirden bir elektrik süpürgesi aldık bir ay içinde müşteri memnuniyeti adına koşulsuz değişim ve iade hakkı olmadına rağmen memnun kalmadığımız ürünlerini isde yada değişim yapamayacaklarını belirttiker.Ve bu cihaz 1000 tl biz sokakta bulmuyoruz paramızı bir çöpe yatıralım,markacılık ve misyon ablayışı bulunmayan bu tip markalara kazanç sağlamamak adına ürünlerini almamaları için herkes anlatmalı ve bahsetmeli ki ,müşteri kazanmayı bu acemi firmalara öğretmeliyiz.
    Bu saatten sonra tüm çevreme bu narka hakkında olumsuz bir etki yaratmak ve almamalrını sağlamak için herşeyi yapacağım.Tüketici hakkımı yadal yollara başvurarak arayacağım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir