ANA SAYFA » Firmalar » Fakir » Fakir Şikayet Hattı

Fakir Şikayet Hattı

Fakir markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri şikayet hatlarını içermektedir.

Fakir ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Fakir Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Fakir Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 0 241’i arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “fakir.com.tr/” adresine girerek “Destek” menüsünden “Müşteri Hizmetleri” sayfasına girip bir şikayet formu yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Fakir hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

7 şikâyet

  1. mrblr ben 09.10.2017 günü elektrikli küçük şofben aldım.kurulum için ısparta tığlı fakir servisine gittim.Saat yaklşık 11.00 gbiydi tığlı servisten içeri girdim selam verdim ve elektirkli şofben aldığımı kurulumunun yapılması gerektiğini ve nezaman yapabileceklerini sordum.Orada çalışan kişi ismini bilmiyorum bana saat veremeyeceklerini neden diye sorduğumda biz viesmann kombi bayiliğide yapıyoruz dedi.Tamam sorun değil ben kendimizin çalıştığını saat 16.30 dan sonra gelmelerinin uygun olacağını söyledim ,calışan saat veremeyiz kusura bakmayın dedi ve benim adresimi adımı telefonumu aldı ve çıktım servisten,dün gelen olmadı montaj için ve bugün 10.10.2017 günüde gelen olmadı
    böyle bir servis anlayışı ve rezalet olmaz yapamayacaksa bıraksın servis işini bir sofben bağlanması için 2 gün beklenirmi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir