ANA SAYFA » Firmalar » Fakir » Fakir Şikayet Hattı

Fakir Şikayet Hattı

Fakir markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri şikayet hatlarını içermektedir.

Fakir ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Fakir Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Fakir Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 0 241’i arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “fakir.com.tr/” adresine girerek “Destek” menüsünden “Müşteri Hizmetleri” sayfasına girip bir şikayet formu yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Fakir hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

6 şikâyet

  1. Ankara Yenimahalle demetevler 398. Cad. 8/C de faaliyet gösteren HAKAN TEKNİK isimli yetkili servise FAKİR Chiffa model saç kurutma makinesi şalter arızası sebebiyle 22.07.2017 tarihinde teslim ettim. 09 Eylül 2017 tarihine kadar yapılmadığı için almak zorunda kaldım. Bu zaman zarfında 3 kez servisi aradım bana parça siparişinin verildiğini fakat gelmediğini söylediler.eğer makinamı almasaydım 1 yıl da orada bekler yapılmazdı. Servis çok ilgisiz duyarsız elamanlarla dolu nezaketten yoksunlar. Sanki birileri onları zorla servis yapmışlar. Yapılan bu davranış şeklini kınıyorum böyle insanlara servis hakkı tanındığı için markanın zarar göreceğini düşünüyorum. Lütfen gerekli işlem yapılsın mağdur oldum basit bir parça onarımı için. Saygılar sunuyorum

  2. Aynen böyle bi servis görmedim 13.05.2017 tarinde rondo bıraktık hala dönüş yapılmadı ben bunu kullanmak için aldım bu kadar madur olmamız hiç normal değil benim maduruyetim ne olcak soruyorum ……

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir