You are here: Home » Firmalar » Fakir » Fakir Şikayet Hattı

Fakir Şikayet Hattı

Fakir markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri şikayet hatlarını içermektedir.

Fakir ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Fakir Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Fakir Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 0 241’i arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “fakir.com.tr/” adresine girerek “Destek” menüsünden “Müşteri Hizmetleri” sayfasına girip bir şikayet formu yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Fakir hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

16 Comments

  1. Mersin aracılar pozcu şubesinden fritöz aldım ilk kızartmamda yağ içine deterjan konmuş gibi köpürerek içindeki yağ komple taştı bütün mutfak halım battı aldığım yere götürdüğümde kullandığınız yagdan dendi ben değişimin yapılmasını istedim ama ürün kaynaklı olmadığını yağdan olduğunu idda ettiler o zaman bana satarken kullanacağım yağ markasınıda belirtecekler bende yağ tercihimi değiştireceksen alırım değiştirmiceksem ürünü almam.burdan dönüş olmaz ise tüketici haklarına başvuracağım.fakir gibi bilinen bir markanın bu şikayeti değerlendireceğini düşünüyorum geri dönüş olacagını umut ediyorum

  2. Geçen sene aldığım 2 vantilatör bir tanesi 5 gün sonra arızalandı değiştirdiler bu sene gene bir tanesi arızalandı sorun dönmemek arızası bu konuya çözüm bulursanız sevenirim yok sa sizin mallarınıza olan güvenim azalacak

  3. 5 gündür şofben servisi gelecek Hale’n gelecek lanet olsun sizin firma servisinize

  4. Fakirden bi tost makinası aldık kusura bakmayın ama aldigima alcagima pişman oldum . Aldığımdan beri her tostumda yapış yapış nerdeyse kazıyarak çıkaricam yıkamaktan yoruldum çöpe aticaktim sirf memnuniyetsizligimi ispatlayabilmek için tutuyorum .

  5. Fakir Elektrik Supurgesi Aldik. Kisa Bir Süre Sonra Kendi Kullanimimda iken Sag Tekerlek Catlak Bir Sekilde Yerinden Cikti. Garanti Kapsaminda Olmasına Rağmen Musteri ilişkilerinden Kubra Hanim ile Görüşüldü. Son Derece Kaba Bir Şekilde Çözüme Ulasmayan ve Tuketiciyi Magduriyeti için Yardim icermeyen ve Sorun Musterinin Sorunu imiş Gibi Sorunu ile Birakan Cevap Verildi. Fakir iyi Bir Marka Degil. Yasadiklarimdan Bunu Anliyorum. Fakir Yöneticilerinin Bu Durumu Acilen Değerlendirmesini Rica Ediyorum.Fakir Ürününü Tercih Eden Müşteri Mağdur Edilmemelidir. Memnun Edilmelidir. Güven Devam Etmelidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir