You are here: Home » Bankalar » Finansbank Şikayet Hattı

Finansbank Şikayet Hattı

Finansbank hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili bankanın iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Finansbank ile ilgili müşteri şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Finansbank Şubeleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın banka şubesine gidebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Finansbank Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 0 900 arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “finansbank.com.tr/sikayetim-var/” adresi üzerinden şikayet formu yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.
  • Belgegeçer Gönderimi: 0 216 524 0 444 numarasına faks gönderebilirsiniz.
  • E-posta Gönderimi: Bankanın sitesinde mail adresi verilmemektedir. Bunun yerine yukarıda yer alan diğer seçenekleri kullanabilirsiniz.
 • Finansbank’a yazdığınız şikayetleri  sitede yer alan “Şikayet Sorgulama” bölümünü kullanarak takip edebileceğinizi unutmayın.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; bankanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Finansbank hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, banka tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

10 Comments

 1. İnternet bankacılığı üzerinden müşteri hizmetleriniziarıyorum ama cevap ve ses yok kaç gündür sorun ney acaba

 2. merhaba 13,11,2017 kart eksramda bu tarıhli haksız yere para puan geri iyade altında kartıma 1162 tl altında eskrama yansıtmıslar eskram kesilmeden bu paranın ıptalini ıstıyorum cunku haksız yere talep edilen bir para ıyade edilmedigi takdirde tuketici hakları mahkemesine bas vuracagımı tarafınıza bildiririm

 3. MERHABA;
  TARAFIMA BU AY GELEN EKSTREME KREDİ KARTIMA AİT OLARAK 103 TL BİR AİDAT BEDELİ YANSITMIŞSINIZ.
  ÖNCELİKLE ESKİ PERSONELİNİZ OLDUĞUMU İLETMEK İSTERİM VE BU KREDİ KARTLARINI ŞUBELERDE ÇALIŞAN TÜM PERSONELLERE GÖNDERDİNİZ, AYRICA ÇALIŞMAYA DEVAM ETMESEK DE YILLIK AİDAT KESİNLİKLE ALINMAYACAĞI SÖYLENDİ.GEÇEN YIL DA AYNI KONU İLE KARŞILAŞTIM,ŞUBE İLE GÖRÜŞTÜĞÜMDE İPTAL EDİLECEĞİ OTOMATİK ÖDEMEMİ DEVAM ETTİRMEMİN YETERLİ OLACAĞI İLETİLDİ,TEKRAR YILLIK AİDATIN GELMEYECEĞİ SÖYLENDİ.AYNI ŞEKİLDE MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLE DE TEYİTLEŞİLMİŞTİR. ANCAK BU YIL YİNE AYNI SORUNLARLA KARŞI KARŞIYAYIM.
  BEN BU KREDİ KARTINI HEM ESKİ BANKA PERSONELİNİZ OLMAM SEBEBİ İLE HEM DE YILLIK AİDAT ÖDEMEDİĞİM İÇİN KULLANIYORUM.EĞER AİDAT TUTARI TARAFIMA GERİ İADESİ OLMAYACAKSA ÖNCELİKLE VERİLEN YANLIŞ YÖNLENDİRMELERİN TELAFİSİNİ TARAFIMA YAPMANIZI, KREDİ KARTIMI VE BANKAMIZA AİT HER HANGİ BİR ÜRÜN KULLANMAYACAĞIMI İLETMEK İSTERİM.KONU İLE ALAKALI İVEDİ OLARAK DÖNÜŞÜNÜZÜ RİCA EDERİM.

  BİLGİLERİNİZE SUNAR, KEYİFLİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

 4. merhaba,finans bank kredi kartıma 19.10.17 de 103 TL yıllık ücret çıktı.alırken maaşım da olduğu için yıllık aidat çıkacağı söylenmedi.hiç çıkmamıştı ve bankanızdan memnundum.biraz şehrin dışındayım, yanı başımda başka bankalar varken ben sizi tercih ettim.”memnunken neden değiştireyim,onlar da müşteriyi tutmak istiyorlar,yazık “diye kendime eziyete razı oldum.ben Türk telekem da 25 sene müşteri hizmetlerinde çalıştım,müşteriyi tutmanın zorluğunu biliyorum.ama haksızlık bana yapıldı yine,şubelerinize geçen haftaya kadar başvuranları iptal etmişler.bu hafta edemiyorlarmış.aynı ay içinde bu eşitsizlik neden.emekli maaşımla babasız 2 çocuk okutuyorum.50 puan vereceklermiş.kalan 53.00 TL. de benim için çok ve kusura bakmayın da 1 TL bile olsa çok ters ve üzücü..bunu iptal edin fix karta geçeyim dedim.taksit yapmıyorum çünkü.yine ödemeden geçemezsin diyorlar.hem maaşım hem ufak birikimim olan dolar hesabım sizde her şeyim sizde yani.insan hangi yönetmelikle çalışırsa çalışsın,vicdani yapısı görevi dışına da çıkmadan müşterisini kazanması için iyilik ve güzellik yapmasına izin verir.şikayet var a bile yazmadım henüz önce size başvurdum. yeter ki kişi istesin.lütfen yardımcı olun ve 103.00 TL. haksız ücreti tamamen iptal edin.iyi günleriniz olsun.

 5. Ya arkadas kiredi kartimjn odemesini yapacam param hesapta saatlerdir ugrasiyirum musteri temsilcisine baglanmak icin odeme yapacam baglanamiyorum bunnasil sacma bir sistem turkiyedeki en rezil banka siniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir