ANA SAYFA » Bankalar » Finansbank Şikayet Hattı

Finansbank Şikayet Hattı

Finansbank hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili bankanın iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Finansbank ile ilgili müşteri şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Finansbank Şubeleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın banka şubesine gidebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Finansbank Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 0 900 arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “finansbank.com.tr/sikayetim-var/” adresi üzerinden şikayet formu yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.
  • Belgegeçer Gönderimi: 0 216 524 0 444 numarasına faks gönderebilirsiniz.
  • E-posta Gönderimi: Bankanın sitesinde mail adresi verilmemektedir. Bunun yerine yukarıda yer alan diğer seçenekleri kullanabilirsiniz.
 • Finansbank’a yazdığınız şikayetleri  sitede yer alan “Şikayet Sorgulama” bölümünü kullanarak takip edebileceğinizi unutmayın.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; bankanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Finansbank hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, banka tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

6 şikâyet

 1. Ya arkadas kiredi kartimjn odemesini yapacam param hesapta saatlerdir ugrasiyirum musteri temsilcisine baglanmak icin odeme yapacam baglanamiyorum bunnasil sacma bir sistem turkiyedeki en rezil banka siniz

 2. bankanızda şirketime ait hesabım var uzun süredirde sizinle çalışmaktayım fakat son zamanlardaki hesabımdan bankanız tarafından yapılan kesintiler bankanıza olan iyimser bakış açımı değiştirmeme sebep oluyor.23.08 2017 tarihinde hesabımı kontrol için internet üzerinden baktığımda 1750,00 binyediyüz elli tl kredi tahsis ücreti kesilmiş..inanamadım bankamı sube yetkilimi aradım yapaılabilecek bir şey yok sistem kesmiş dedi..kesinlikle bu kesintiyi kabul etmiyorum meblağ çok yüksek itiraz ediyorum ..ilginizi bekliyorum…ilgilenilmediği taktirde gereken her yere dilekçe vereceğimi bilmenizi isterim…iyi çalışmalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir