ANA SAYFA » Bankalar » Finansbank Şikayet Hattı

Finansbank Şikayet Hattı

Finansbank hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili bankanın iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Finansbank ile ilgili müşteri şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Finansbank Şubeleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın banka şubesine gidebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Finansbank Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 0 900 arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “finansbank.com.tr/sikayetim-var/” adresi üzerinden şikayet formu yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.
  • Belgegeçer Gönderimi: 0 216 524 0 444 numarasına faks gönderebilirsiniz.
  • E-posta Gönderimi: Bankanın sitesinde mail adresi verilmemektedir. Bunun yerine yukarıda yer alan diğer seçenekleri kullanabilirsiniz.
 • Finansbank’a yazdığınız şikayetleri  sitede yer alan “Şikayet Sorgulama” bölümünü kullanarak takip edebileceğinizi unutmayın.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; bankanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Finansbank hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, banka tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

2 Şikayet var

 1. Benim kredi kartımın son kullanma süresi doldu yeni kartım 4 veya 5 ay oldu hala gelemedi. Ben çok şikayetçiyim bu konudan anlatacak birşey bulamıyorum artık bu konuyla ilgili ben finansbank yetkililerinden çok özürdiliyorum. Bu sıkıntıdan dolayı çok şaşkınım!!!!

 2. Kredi kartımın 90 tl yıllık aidatının iade edilmesini istiyorum itaraz etme hakkım olduğunu da biliyorum hiçbir bankayla böyle bir sorun yaşamadım kartı verirken yalvaran finansbank musterisine akil veriyor yasal yollara başvurabileceğimi soyluyor merak etmeyin yasal yollarla hakkımı aramayi da bilirim gereğinin yapılmasını istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir