You are here: Home » Bankalar » Garanti Bankası Şikayet Hattı

Garanti Bankası Şikayet Hattı

Garanti Bankası hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili bankanın iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Garanti Bankası ile ilgili müşteri şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Garanti Şubeleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın banka şubesine gidebilir müşteri temsilcileri yada yetkililerle görüşmek istediğinizi söyleyerek durumunuzu iletebilirsiniz yada şubelerde yer alan şikayet kutularına matbu şikayet formunuzu doldurup bırakabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Garanti Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 0 333’ü ve 0850 222 0 338 Haklı Müşteri Hattını arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “garanti.com.tr” adresi üzerinden sayfanın altında yer alan menüden “Haklı Müşteri Hattı” sayfasına girebilir, sol menüden “Şikayetim Var” sekmesine geçiş yapabilir yada sayfada yer alan şikayet formunu doldurarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.
  • E-posta Gönderimi: Bankanın sitesinde şikayetlerin iletilebileceği bir e-mail adresi yer almamaktadır. Diğer seçenekleri deneyebilirsiniz.
  • Belgegeçer Gönderimi: Faks numarası olarak “0 212 630 16 68″i kullanabilir sorununuzu yazılı olarak iletebilirsiniz.
  • Sosyal Medya: facebook ve twitter hesapları üzerinden “/Garanti” sayfası aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.
 • Garanti Bankasına ilettiğiniz şikayetinizi Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan “Mesaj Takip Formu” aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; bankanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Garanti Bankası hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Kredi kartları (kart aidatı, limit işlemleri, hesap ekstreleri…), bireysel ve ticari krediler, KOBİ hizmetleri, bankacılık işlemleri, şube işlemleri, hesap ve işlem ücretleri, telefon ve internet bankacılığı hizmetleri, ATM kullanımı, mobil bankacılık…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

 

1 Comment

 1. Eskişehir gelişim koleji nde kızım okuyordu kartla aylık 600 TL.X 10 ay olmak üzere ücret yatırdım.kızım 15 gün okudu başka okula gönderdim.okuldan 5500 TL. Alacaklı oldum.okul bu parayı kart hesabına yatırdı yatırdığım gibi her ay 600 TL. Hesaptan düşeceğini söylediler.neticede bu para karttan çekildi okula yattı neden ben bu şekilde paramı geri alayım. Neden bu para bana peşin ödenmiyor. Neden param bloke ediliyor. Banka bu parayı bana ödemeli bu durum ile ilgili savcılığa şikayet edeceğim.bilginiz olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir