You are here: Home » Belediyeler » Ankara » Gölbaşı Belediyesi Şikayet Hattı

Gölbaşı Belediyesi Şikayet Hattı

Ankara Gölbaşı Belediyesi bünyesinde yer alan hizmetler hakkında yaşadığınız sorunları, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanarak çözebilirsiniz. Aşağıdaki seçenekler, ilgili belediyenin şikayet hatlarını içermektedir.

Belediyeye şikayetlerinizi bildireceğiniz alanlar:

 • Halkla İlişkiler Masası: Belediye bünyesinde hizmet veren Halkla İlişkiler bölümüne müracaat edebilirsiniz. Sorunlarınızı bizzat belediyeye dilekçe ile yapabileceğiniz gibi internet sitesi üzerinden de kayıt bırakabilirsiniz.
 • İnternet sitesi: “ankaragolbasi.bel.tr” adresine girerek ana menüden “iletişim” sekmesine, ardından açılan sayfanın sağında yer alan bağlantılardan “iletişim” başlığının altında yer alan “istek ve önerilerimiz” sekmesine girerek açılan sayfadaki şikayet formuna sizden istenilen bilgileri doldurarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: Belediyeye telefonla ulaşacağınız iletişim numarası (0 312) 485 55 55’i arayarak sorunlarınız için çözüm talep edebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; belediyenin şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Ankara Gölbaşı Belediyesi hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Belediyeyle ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Zabıta, temizlik işleri, sokak hayvanları, gürültü, kaldırım ve yol sorunları…

Burada paylaşacağınız şikayet ve yorumlarınız, belediye tarafından cevaplanma garantisi taşımamaktadır!

2 Comments

 1. Merhaba
  Gölün içinin temizlendiği söyleniyor inşallah olur.Gölün içi kadar çevreside bakım ister..okadar çok boş yerler varki ağaçlandırılmak ister.Lütfen daha yeşillendirelim. Ne yazıkki bakımsız..Yurt dışlarında böyle doğa harikası bir yeri bir okadar daha güzelleştirirler.Hafta sonu çerçöp maalesef mangalyakan piknik yapanlardan daha dikkatli olmalarına uyarı yapın..Konya yoluna dönen kavşak genişledi ama ne kadar yeşil eksik.ağaç dikmek çok yakışacak.orta refüjlere keza..çok hızlı giden araçlara hızkesiciler lütfen…haymana yolu yarış pisti gibi.
  Göl seyir düğün salonunun çevresi özellikle düğün zamanlarında çevre pisliği had safhada..onlara söyledik belediye izin vermiyor dedi.lütfen o bölgeye biraz daha özen gösterin.

  çevreci bir vatandaş olarak sizlerden görsel açıdan daha duyarlı olmanızı çok rica edeceğim.YEŞİL TEPELER YEŞİL REFÜJLER YEŞİL GÖL KENARI
  saygılar

 2. Lutfen belediye sineklere karsi bir onlem alsin artik.hic bir sekilde ilaclama gormuyoruz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir