You are here: Home » Turizm » Has Turizm » Has Turizm Şikayet Hattı

Has Turizm Şikayet Hattı

Has Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Has Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

 • Has Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Has Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: Has Turizm Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 444 0 631’i arayabilirsiniz.
 • İnternet Sitesi: “hasturizm.com.tr” adresine girerek ana menüden “iletişim” sekmesine, ardından “iletişim formu”  sekmesine tıklayarak açılan sayfadaki bilgilere göre formu doldurabilirsiniz.
 • Sosyal Medya: facebook, twitter hasapları için bağlantı şu an için mevcut olmadığından diğer seçenekleri değerlendirebilirsiniz.
 • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “hasturizm@hasturizm.com.tr” yer almaktadır.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Has Turizm Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

13 Comments

 1. Bülent Mersinli adında biri bana sosyal medya dan küfürlü msj atıyor has turizm diye bir başlık belirlemiş

  • O kim kimki bana küfür ediyor

  • Ben hiç has turizm den memnunun değilim ben her zaman kendi milletimin arkasındayım CSR den memnunun

 2. 20 Nisan 17:00 balıkesir -Hatay arabasına online olarak 39 nolu koltuk aldım. Otobüs saatine yarım saat kala beni balıkesir yazıhanesinden 0546 470 10 77 nolu telefon aradı. Konya itibariyle iki bayan yanının boş kaldığını erkek yolcu bindirebilmek adına beni Konya-Aksaray arasında yine pencere kenarı 24 numaralı koltuğu alıp alamayacaklarını sordu. Ben de onlar da mağdur olmasın deyip kabul ettim. Pencere kenarı olduğu için. Şuan 21 numaralı koltukta 2. Kapının önünde koridordayım.Bir otobüse binmekten en nefret ettiğim yerde. Çünkü 23-24 numaralı koltuklar bay olarak zaten başkalarına kesilmiş. 39-40 da öyle. Ben yıllardır otobüs yolculuğu yapmıyorum.istediğim tarihte direk uçuş bulamadığımdan bu yolu tercih ettim. Ama bu şekilde mağdur edildiğim için çok sinirliyim. Otobüste muavin en kısa sürede yerimi değiştirmeye çalışacağını söyleyip ilgilendi. Ama bu yazıhanenin yaptığı büyük fiyaskoyu hatta terbiyesizliği değiştiremiyor. Sabahin 2:30 unda bana bunu yaşattığınız için Ne kadar zorda kalırsam kalayım bir Antakyalı olarak Has Turizm i bir daha tercih etmeyip , yakınlarıma da ettirmeyeceğim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir