You are here: Home » Turizm » Has Turizm » Has Turizm Şikayet Hattı

Has Turizm Şikayet Hattı

Has Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Has Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Has Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Has Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Has Turizm Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 444 0 631’i arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “hasturizm.com.tr” adresine girerek ana menüden “iletişim” sekmesine, ardından “iletişim formu”  sekmesine tıklayarak açılan sayfadaki bilgilere göre formu doldurabilirsiniz.
  • Sosyal Medya: facebook, twitter hasapları için bağlantı şu an için mevcut olmadığından diğer seçenekleri değerlendirebilirsiniz.
  • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “hasturizm@hasturizm.com.tr” yer almaktadır.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Has Turizm Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

23 Comments

  1. Elazigdan 12:00 adana arabasina bindik 7:30 taş patlason 8:00 saatlik yolu 9 saat 20 dkka surdu bogazimdan amaliyatliyim bademcik amaliyati gecirdim. Arac muavini 2 kere servis yapti. + en ön hostes koltugunda kaptan sigara yaktimi oda yakiyor yahu kardesim bunuda geçtik Aracta KULAKLİK denilen alet 1 tane dahi yok muavin bey kulaklik varmi vallagi yok ula anam avradim olsun birdaha ölsem hasbingölden bilet alirsam serefsizm biz ikraminda kulakliginda degilz 7 saatlik yol 9 saat 20 dk belediye dolmusu gibi hic bir akrabama dahi aldirmam rezil olduk dayim 2 saat bni otogarda beklicek 12 de hareket eden arac 7,30 saate orda olur dedik saate bak neyse baba birdaha tovbe allah parami yedirmesn insanlari keriz yerine koymayin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir