You are here: Home » Turizm » Has Turizm » Has Turizm Şikayet Hattı

Has Turizm Şikayet Hattı

Has Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Has Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

 • Has Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Has Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: Has Turizm Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 444 0 631’i arayabilirsiniz.
 • İnternet Sitesi: “hasturizm.com.tr” adresine girerek ana menüden “iletişim” sekmesine, ardından “iletişim formu”  sekmesine tıklayarak açılan sayfadaki bilgilere göre formu doldurabilirsiniz.
 • Sosyal Medya: facebook, twitter hasapları için bağlantı şu an için mevcut olmadığından diğer seçenekleri değerlendirebilirsiniz.
 • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “hasturizm@hasturizm.com.tr” yer almaktadır.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Has Turizm Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

17 Comments

 1. Hayata bilet aldım saat 5 de servis var avcılardan dediler bilet yazdılar geldim servis 6 de gelecek diyorlar bu nasıl bir müşteri anlayışı yazık sizlere

 2. Bugün(14.05.2018) saat 05:00’te Samsun otogardan Trabzon otogara gitmek için otogara geldik,Has turizme ait ofise geldiğimizde oradaki görevli adam bize gelecek otobüsün tam 2 saat gecikeceğini söyledi bizde sınava yetişmek için bileti iptal edip farklı bir firmayla gitmek istedik,bileti internet üzerinden aldığımız için iptal edemediğini söyledi biz de internette otobüsün kalkmasına 5 dakika kaldı olarak gösterildiği için iptal edemedik fakat hiçbir şoför gideceği terminale 10 dakika kala ben 2 saat gecikeceğim demez yani oradaki görevli bunu daha önceden biliyordu,biz geldiğimizde içeride bir kişi daha vardı ve o da yarım saat önce geldiğinde iptal edemeyeceklerini söylediler fakat bu beyefendi görevini yapıp bizi arayarak bilgilendirseydi biz zor durumda kalmayacaktık.Bunlar da yetmezmiş gibi görevli bize bağırıp ‘dışarı çıkın sizinle uğraşamam’ dedi ben de ona böyle birşey söyleyemeyeceğini söyledim ve adam masaya yumruk atarak bize bağırmaya başladı daha sonra standın arkasından çıkıp üzerimize yürüdü ben de polisi arayarak yardım etmelerini söyledim,polis geldiğinde bile adam bize bağırmaya devam ediyordu.Elimizde kanıtlarda var,polis de bizi haklı buldu fakat sınava yetişmemiz gerektiği için karakola gidemedik.Ama Trabzon’a gider gitmez hem firmanızdan hem de o adamdan şikayetçi olacağım.Eleman alırken yoldan geçen insanları değil de bu işe gerçekten ihtiyacı olan insanları işe alın.

 3. Denizli HAS yazihanesini kullananlar dikkat edin. Biletiniz baskasina satiyorlar sizinde yanlis yerde beklemeniz saglanarak otobusu kacirmanizi hatta hic terminale bile girmeyen otobusu kacirmis gibi gostererek sizin koltugunuzu baskalarina satiyorlar.

  Daha kapsamli bir sekilde anlatmistim burdan fakat silmis site yoneticisi. İste bu kadar istediginiz kadar sikayetci olun hikaye. Sistem ellerinde kontrol eden yok. Canim ulkem….

  Allah bildigi gibi yapsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir