ANA SAYFA » Turizm » Huzur Turizm » Huzur Turizm Şikayet Hattı

Huzur Turizm Şikayet Hattı

Öz Sivas Huzur Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Öz Sivas Huzur Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Huzur Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Huzur Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Huzur Turizm Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak (0346) 224 06 58’i yada 444 00 58’i arayıp irtibat kurabilir şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “huzurturizm.com.tr” adresinden şikayet birimine ulaşmak için sitenin ana menüsünde yer alan “İletişim” üzerinden “İletişim Formu” sekmesine girerek açılan sayfada yer alan formda istenilen bilgileri doldurup durumunuzu iletebilirsiniz.
  • Sosyal Medya: Facebook ve Twitter hesapları şuan yer almadığından diğer seçenekler dahilinde irtibatta bulunabilirsiniz.
  • E-posta Adresi: Firmanın e-mail adresi olarak sitesinde “bilgi@huzurturizm.com.tr” yer almaktadır. Buradan firmaya şikayet yazabilirsiniz.
  • Belgegeçer Gönderimi: Firmanın faks numarası belirtilmediği için yukarıdaki bilgiler ile bağlantı kurabilirsiniz.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse yaşadığınız süreçle ilgili bu sayfada paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme sürecini değerlendirebilirsiniz. Şikayet etmek istediğiniz durumla ilgili aşağıdaki alana bir yorum yazabilir, Öz Sivas Huzur Turizm Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şoför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

1 şikâyet

  1. 18:11:2017 tarihinde Adana’dan İstanbul’a giden araçta biletim vardı. Araç müşterilerden kaynaklı çok pis kokuyodu araca binemediğim gibi biletimin iptalinide sağlayamadım çalışanlar bana yardımcı olamayacağını belirttiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir