ANA SAYFA » Firmalar » Indesit Şikayet Hattı

Indesit Şikayet Hattı

Indesit Company markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız şikayet hatlarını içermektedir.

Indesit firmasına tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Indesit Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Indesit Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 50 10 numarayı arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “indesit.com.tr” üzerinden ana menüde yer alan “Teknik Destek ve Servis” bağlantısına girerek şikayetinizi sorun çözme özelliğini kullanarak belirtebilir yada ‘Bize Ulaşın’ kısmından firmanın “e-posta adresine” bir şikayet formu yazıp gönderebilirsiniz.
  • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “service.tr@indesit.com” yer almamaktadır.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Indesit hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

3 şikâyet

  1. Indesit bulasik makinasi aldik servis kurmak icin getirdi.ömrumde bole yapiskan bi insan görmedim servis basladi anlatmaya kirece karsi takilan bi alet varmis birde detarjan satiyorlarmis durumumuzun olmadini söledim halde bize zorla aleti satmaya calisti istemiiyoruz diyorum hala israr ediyor ne yaptiysak kurtulamadik bize zorla detarjan satti hic memnun kalmadim degeri 30 lira bile olmayan detarjani bize 60 liraya satti hakkimizi helal etmiyorz böle zorbalari servis yapiyolar hic kimseye tavsiye etmiyorum bu markayi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir