ANA SAYFA » Bankalar » İş Bankası Şikayet Hattı

İş Bankası Şikayet Hattı

İş Bankası hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili bankanın iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

İş Bankası ile ilgili müşteri şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • İş Bankası Şubeleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın banka şubesine gidebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: İş Bankası Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0 850 724 0 724 arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “isbank.com.tr” adresi üzerinden sayfanın üst menüsünde yer alan “Bize Ulaşın” bölümüne girerek ‘Bize Yazın’ kısmına İletişim Formu ile sorunlarınızı iletebilirsiniz.
  • Belgegeçer Gönderimi: 0 212 316 04 04 numarasına faks gönderebilirsiniz.
  • E-posta Gönderimi: Bankanın sitesinde mail adresi verilmemektedir. Bunun yerine yukarıda yer alan diğer seçenekleri kullanabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; bankanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, İş Bankası hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, banka tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

53 şikâyet

 1. Bankanıza 08.02.2017 tarihinde kart aidatsız kredi kartı almak için müracaat ettim. Ancak 14.03.2018 tarihinde Mersis No 0481005859000909 B 016 sayısı ile cep telefonuma talebiniz olumlu sonuçlanmamıştır mesajı gönderilmiştir. Bu itibarla olumsuzluk sebebini de belirtirseniz sebebe göre ilgili Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kuruluna göndererek görüş sormak istiyorum. Çünkü benim Bankanızda fatura ödeme talimatlarım, yatırım hesabım ve mevduat hesabım bulunmaktadır. Aidatsız Kredi Kartı almanın kriteri nedir.?

 2. 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili mahkeme kararlarına rağmen Kredi kart yıllık üyelik ücreti kesilmektedir.Talebim, ilgili mevzuat hükümlerine aleyhine kesilen bu ücretlerin tarafıma ödenmesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir