You are here: Home » Bankalar » İş Bankası Şikayet Hattı

İş Bankası Şikayet Hattı

İş Bankası hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili bankanın iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

İş Bankası ile ilgili müşteri şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • İş Bankası Şubeleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın banka şubesine gidebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: İş Bankası Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0 850 724 0 724 arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “isbank.com.tr” adresi üzerinden sayfanın üst menüsünde yer alan “Bize Ulaşın” bölümüne girerek ‘Bize Yazın’ kısmına İletişim Formu ile sorunlarınızı iletebilirsiniz.
  • Belgegeçer Gönderimi: 0 212 316 04 04 numarasına faks gönderebilirsiniz.
  • E-posta Gönderimi: Bankanın sitesinde mail adresi verilmemektedir. Bunun yerine yukarıda yer alan diğer seçenekleri kullanabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; bankanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, İş Bankası hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, banka tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

57 Comments

 1. Hesabıma bloke koyuldu ödemeyi yapıp blokeyi kaldırmak için avukat genel merkeze mail gönderdi tam 1 haftadır genel merkez blokeyi kaldırmadı böyle banka olmaz müşteri memnuniyeti hizmeti sıfıt

 2. Bankalarinda eger banka musterisi degilseniz sira numarasi alip siranin size gelmesini bekleme gibi bir hata dusmeyin. Boyle bir rezillik olmaz. Karti sokup numara alan kim olursa olsun. Sizin kac saat beklediginize bakmaksizin onunuze aliyor. Bu sistemi tanimlayan yazilimciyi nerden buldunuz. Rezillik

 3. tarihten 3 yıl kadar öncesi İstanbul ili Maltepe ilçesi Zümrütevler mah. şubesinden kredi çekmiştim ayrıca Anadolu hayat emeklilik yaptırdım ancak 12.02.2018 günü saat 11.19 sıralarında ayrılma talep formu yazarak ayrılmaK İSTEDİM GÖREVLİLER BANA Paramın 1 ay zarfında hesabıma yatacağını söylediler. ancak aradan 1.5 gibi bir zaman geçmesine rağmen param hesabıma yatırılmadığı gibi 08507245500 nolu müşteri hattınızı defalarca aramama rağmen sıhhatlı bir bilgi almış değilim.bu konuda mağdur edildim. eğer mağdurietim giderilmediği takdirde hukuki haklarımı kullanacağımı bildirir yıllardır çaliıştığım bankanın bu kadar duyarsız kalacağını doğrusu anlamış değilim.

 4. Slm bugün bankanıza on onayı verilmiş kıredi başvurusunda bulundum lakin vodafone ye ödemelerinizi hep gecikmeli yapmışsınız o yüzden kıredi veremeyiz dediler bende vodafonemusteri temsilcisini aradım bana şimdiye kadarhic bir ödemeniz gecikmemiş dedi banka memurunuzun bana girdiğimi var bunu öğrenmek istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir