You are here: Home » Bankalar » İş Bankası Şikayet Hattı

İş Bankası Şikayet Hattı

İş Bankası hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili bankanın iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

İş Bankası ile ilgili müşteri şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • İş Bankası Şubeleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın banka şubesine gidebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: İş Bankası Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0 850 724 0 724 arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “isbank.com.tr” adresi üzerinden sayfanın üst menüsünde yer alan “Bize Ulaşın” bölümüne girerek ‘Bize Yazın’ kısmına İletişim Formu ile sorunlarınızı iletebilirsiniz.
  • Belgegeçer Gönderimi: 0 212 316 04 04 numarasına faks gönderebilirsiniz.
  • E-posta Gönderimi: Bankanın sitesinde mail adresi verilmemektedir. Bunun yerine yukarıda yer alan diğer seçenekleri kullanabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; bankanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, İş Bankası hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, banka tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

60 Comments

 1. Daha önce maaş müşterisi olduğum bankasından kredi kartı kullanıyorum aynı zamanda 4 tane otomatik ödeme talimatı bulunan hesabım attif ama kredi kartımdan 120 TL kullanım ücreti kesilmiştir marşımız başka bankaya taşındığını banka görevlilerinden bize söylenen kartınızı kullandığınız sürece hiç bir ücret kesilmeyecegi söylenilen ama şuan kartimizdankullanım ücreti kesildi ben artik bu bankayla çalışmak istemiyorum bu şekilde olursa bütün otomatik ödemelerimide iptal edicem bilginiz olsun böyle yaparak benim firmadan 120 kişiliğe kaybetmiş olursunuz

 2. Hesabimda param var bloko olan hesabimin kalmasini istiyorun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir