ANA SAYFA » Turizm » Kamil Koç » Kamil Koç Şikayet Hattı

Kamil Koç Şikayet Hattı

Kamil Koç Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Kamil Koç Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

 • Kamil Koç Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Kamil Koç Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: Kamil Koç Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 444 0 562’yi arayabilirsiniz.
 • İnternet Sitesi: “kamilkoc.com.tr” adresine girerek ana menüden “iletişim” sekmesine ardından sayfanın altında yer alan “istek ve öneri” formunu doldurabilirsiniz.
 • Canlı Destek: Site üzerinden ana menüde yer alan bu bölüm ile anında firma çalışanlarına ulaşabilirsiniz.
 • Sosyal Medya: facebook, twitter hasapları üzerinden /kamilkoccom kullanıcı adı ve google plus sayfası üzerinden /+kamilkoc ile ulaşabilirsiniz.
 • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi sitesinde yer almamaktadır. Bunun yerine diğer seçenekleri kullanabilirsiniz.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Kamil Koç Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

286 şikâyet

 1. 10.30 da çıkacak olan kamil koç 1 saat gecmesine rağmen halacıkmamış otogardan eskişehir kayseri arabası bu ne sacma bir firma

 2. Personel berbat konuşma üslup ları berbat yolcuya karşı kaba tavırlar .. kimse bedava gidip gelmıyor neyin tavırları bunlar o kadr sinirliyim ki artık yolculuk bitsin istiyorum bir daha da asla Kamil Koç tan bilet almam herkesede alırken 9 kere düşünmelerini tavsiye ederim
  Kibarlık öğrenin biraz ders alın

 3. 15 mart 2018 tarihinde saat 22 00 araciyla karaman ilinden bolu yonunde seyreden 4256786 sefer numarali otobus ankara girisinde yol uygulamasinda kimligi olmayan yolcu yuzunden sofore ceza kesilmesi istenmis bunun akabinde sofor cezayi kabul etmediginden 2 saat yolcular bekletilerek magdur edildik yaziklar olsun kamil koç firmasina

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir