You are here: Home » Turizm » Kamil Koç » Kamil Koç Şikayet Hattı

Kamil Koç Şikayet Hattı

Kamil Koç Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Kamil Koç Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Kamil Koç Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Kamil Koç Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Kamil Koç Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 444 0 562’yi arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “kamilkoc.com.tr” adresine girerek ana menüden “iletişim” sekmesine ardından sayfanın altında yer alan “istek ve öneri” formunu doldurabilirsiniz.
  • Canlı Destek: Site üzerinden ana menüde yer alan bu bölüm ile anında firma çalışanlarına ulaşabilirsiniz.
  • Sosyal Medya: facebook, twitter hasapları üzerinden /kamilkoccom kullanıcı adı ve google plus sayfası üzerinden /+kamilkoc ile ulaşabilirsiniz.
  • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi sitesinde yer almamaktadır. Bunun yerine diğer seçenekleri kullanabilirsiniz.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Kamil Koç Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

525 Comments

  1. 16 Eylül 2018 pazar günü saat 7.30 Yalova-Kocaeli otobüsüne 2 bilet aldım.Otobüs Yalova terminaline girmeden saat 7.oo de çevre yolundan geçip gitti.Bizi almadı.Sorumsuzluk.Sizle yolculuk yapmayacağım,arkadaşlarıma da yolculuk yaptırtmayacağım.

  2. 21.09.18 tarihinde Samsun otogardan Trabzon otogarda inmek üzere saat 04:15 e bilet aldım ama otobüs 04:57 de geldi… 5 dakika 10 dakika 20 dakika değil bilmem farkında mısınız??? İnsan yerine koyup şu sebepten böyle oldu kusura bakmayın bile demediler bir açıklama bile yapmadılar. 2 dakika geç kalınca bile beklemiyorsunuz ben neredeyse 1 saat bekledim. Ama ben bu işin peşini asla bırakmayacağım. İş disiplini olmayan insanlara biz hayatlarımızı mı teslim ediyoruz şimdi?? Yazıklar olsun Nilüfer turizmden bilet alsaydım daha iyi giderdim. Saat 06:30 ben termedeyim şaka gibi. Sizin hizmet ve kalite anlayışınız bu mu?? Her molada inip sigara içip milletle muhabbet etmelerini şöför de dahil, salak gibi otobüste beklediklerimizi söylemiyorum bile bu son, lanet olsun bir daha bilet almayı bırak yazahanenin önünden geçmem erkenden Trabzon’da olmam gerekiyordu ve 08:15 Ordu da trafikte karınca hızında ilerliyoruz yazıklar olsun disiplin olmayan kurallara riayet edilmeyen bir şirket anlayışı benim kabul edebileceğim bir şey kesinlikle değil. Umarım birileri bu yazılanları kaile alır ki zaten ben gereken tüm yerlere şikayetlerimi dile getireceğim…. sabahın köründe geldim otogara ve işten çıkarak geldim hastaneden çıktım hastalarımı arkadaşıma devrettim, rezillik saygısızlık

  3. İletişim merkezi bile 20 dakikada bakıyor şikayet olduğunu bildikleri için ya geç açıyorlar yada çok şikayet var yılların firması yazıklar olsun bu işin peşinide bırakmayacağım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir