You are here: Home » Turizm » Kamil Koç » Kamil Koç Şikayet Hattı

Kamil Koç Şikayet Hattı

Kamil Koç Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Kamil Koç Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Kamil Koç Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Kamil Koç Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Kamil Koç Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 444 0 562’yi arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “kamilkoc.com.tr” adresine girerek ana menüden “iletişim” sekmesine ardından sayfanın altında yer alan “istek ve öneri” formunu doldurabilirsiniz.
  • Canlı Destek: Site üzerinden ana menüde yer alan bu bölüm ile anında firma çalışanlarına ulaşabilirsiniz.
  • Sosyal Medya: facebook, twitter hasapları üzerinden /kamilkoccom kullanıcı adı ve google plus sayfası üzerinden /+kamilkoc ile ulaşabilirsiniz.
  • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi sitesinde yer almamaktadır. Bunun yerine diğer seçenekleri kullanabilirsiniz.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Kamil Koç Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

392 Comments

  1. 14 mayıs 2018 18.30 Ankara-izmir yolcusuyum.7 nolu koltuktayım.13 kişi yolcu var.bende arka koltuga gittim uzandim yedek şöfor buradan kalkın yasak kendi yerinize gidip oturun dedi ve kalktıgım yere kendisi gecti,mavine ileytim beni kaldirdı kendisi oturdu diye,oda söfora iletti tlfla biryerleri arayıp bilgi veriyordu.sonra sikayetimi söforada ilettim oda baska yerde gitmeniz yasak dedi bende ilk defa boyle itici şekilde bir yasakla karşılaşıyorum dedim vede sizin arkadaşiniz beni kaldırıp kendisi oturuyor dedim.sizde bir arka koltuga gecebilirsiniz dedi çünkü arabada 13 kişi var boş.bende az önce yasak diyorsunuz nasıl baska koltuga oturmamı söylüyorsunuz dedim.üzüldüm kamil koç gibi devamlı kullandıgımız bir firmada böyle hoş olmayan bir muameleyle karşılaşmak beni üzdü nokta.plaka=16ABE***

  2. Otobüs hareket saatimiz 20:30 olmasına rağmen otobüs 20:41de hareket etti. Sebebi ise inegöle otobüse binmeyen kişinin paket teslim etmesiymis. Normalde 1 dk bile beklemeyen otobüsler. Bugün 11 dk geç kalktı. Bununla ilgili olarak özür bekliyorum. Diğer firmalardan farkıniz nedir? Kargo sirketi misiniz? Otobüse binmeyecek kişinin paketini aliyorsunuz da o kadar insanı bekletiyorsunuz?

  3. 6 Mayıs saat 21.30 KAMİL KOÇ Çorum -Ankara arası için 22 numaralı koltuğa bilet aldım . Otobüs tam yarım saat gecikti . . Olabilir böyle şeyler diyerek otobüse bindim geldiğimde koltuğun bozuk olduğunu hiç bir şekilde arkaya yatmadığnı gördüm . 19 numaralı koltuk yani önümdeki koltuk da hiçbir şekilde öne kalkmıyor ve sonuna kadar yayılmış vaziyette:) demem o ki nefes alacak yerim dahi yoktu.. hadi bir kaza oldu ve ben sıkıştım kaldım.. kaza olmasına bile gerek yok otururken bile kimildayamiyorum .. yetkililere söyledim herhangi bir çabaları olmadı bu konuda. Yarim saat geciken bir otobüs 15 dakika daha gecikme yaşayabilir ve koltukların tamiri için inanın 15 dakika yeterli olurdu. Kamil Koç mu? Can sağlığı herşeyden önemli olduğunu dusunmekteyim.. Eminim bu yazıyı okuyan kamil koç yetkilileri de benimle aynı fikirde olacaklardır..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir