You are here: Home » Turizm » Karadeveci » Karadeveci Turizm Şikayet Hattı

Karadeveci Turizm Şikayet Hattı

Karadeveci Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Karadeveci Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Karadeveci Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Karadeveci Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Karadeveci Turizm Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 0850 850 48 48’i arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “karadeveci.com.tr” adresine girerek ana menüden “iletişim” sayfasına girerek sayfada yer alan iletişim formunu istenilen bilgilere göre doldurabilirsiniz.
  • Sosyal Medya: facebook hesabı olarak “/karadeveciturizm” sayfası üzerinden bağlantıya geçebilirsiniz.
  • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “bilgi@karadeveci.com.tr” yer almaktadır. Bu adresten durumunuzu anlatarak yardımcı olmalarını sağlayabilirsiniz.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Karadeveci Turizm Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir