You are here: Home » Belediyeler » Keçiören Belediyesi Şikayet Hattı

Keçiören Belediyesi Şikayet Hattı

Ankara Keçiören Belediyesi bünyesinde yer alan hizmetler hakkında yaşadığınız sorunları, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanarak çözebilirsiniz. Aşağıdaki seçenekler, ilgili belediyenin şikayet hatlarını içermektedir.

Belediyeye şikayetlerinizi iletebileceğiniz alanlar:

  • Keçiören Ak Masa: Belediye bünyesinde hizmet veren Ak Masa’ya müracaat edebilirsiniz. Sorunlarınızı bizzat belediyeye dilekçe ile yapabileceğiniz gibi internet sitesi üzerinden de kayıt bırakabilirsiniz.
  • İnternet sitesi: “kecioren.bel.tr/ak-masa.html” adresi üzerinden gerekli bilgileri doldurarak şikayetlerinizi iletebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: 444 KCRN (KeCioReN) – 444 52 76 numaralı telefonu arayarak sorunlarınız için çözüm arayabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; belediyenin şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün olanakları kullanmanıza rağmen şikayetinizle ilgili çözümsüz kaldıysanız, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Keçiören Belediyesi hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada paylaşacağınız şikayet ve yorumlarınız, belediye tarafından cevaplanma garantisi taşımamaktadır!

16 Comments

  1. şu mestan sokaktaki yolu artık yapın yağmurda hertaraf göl oluyor dükkankar sular içinde belediye ilgilense iyi olur ama umursayan yok yolun her tarafı göçmüş.ilgilenin artık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir