ANA SAYFA » Belediyeler » Keçiören Belediyesi Şikayet Hattı

Keçiören Belediyesi Şikayet Hattı

Ankara Keçiören Belediyesi bünyesinde yer alan hizmetler hakkında yaşadığınız sorunları, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanarak çözebilirsiniz. Aşağıdaki seçenekler, ilgili belediyenin şikayet hatlarını içermektedir.

Belediyeye şikayetlerinizi iletebileceğiniz alanlar:

  • Keçiören Ak Masa: Belediye bünyesinde hizmet veren Ak Masa’ya müracaat edebilirsiniz. Sorunlarınızı bizzat belediyeye dilekçe ile yapabileceğiniz gibi internet sitesi üzerinden de kayıt bırakabilirsiniz.
  • İnternet sitesi: “kecioren.bel.tr/ak-masa.html” adresi üzerinden gerekli bilgileri doldurarak şikayetlerinizi iletebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: 444 KCRN (KeCioReN) – 444 52 76 numaralı telefonu arayarak sorunlarınız için çözüm arayabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; belediyenin şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün olanakları kullanmanıza rağmen şikayetinizle ilgili çözümsüz kaldıysanız, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Keçiören Belediyesi hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada paylaşacağınız şikayet ve yorumlarınız, belediye tarafından cevaplanma garantisi taşımamaktadır!

2 şikâyet

  1. Merhaba benim bu ilaçlama yaptığınız saatler konusunda şikayetim var ilaclamayı gündüz yapıyorsunuz ve sokakta bebekleriyle dışarda olan kişileri ve sokakta oynayan çocukları düşünmeden yapıyorsunuz camları kapatın diye anons yapmanız birşey değiştirmiyor sokakta bebeğiyle dışarda olan insanları zor durumda bırakıyorsunuz lütfen bu konuya dikkat edin sevgiler…

  2. Keçiören şehit kubilay mah estergon cad estetgon konutları… nolu binada oturmaktayım bir üstümüz ve cadde üzerinde bulunan 45 nolu 2 katlı gecekondu da ikamet eden suruyeli oldukları bilinen kişiler tarafından ev çöp ev haline gelmiş kokudan ve çöp birkintilerinden yoldan geçemez hale geldik bu kişileri uyarmamıza rağmen hala aynı şekilde bahçeye çöp doldurmaya devam ediyorlar gereğinin yapılmasını mahalleli olarak rica ediyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir