You are here: Home » Turizm » Kent » Kent Turizm Şikayet Hattı

Kent Turizm Şikayet Hattı

Kent Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Kent Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Kent Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Kent Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Kent Turizm Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 0352 332 33 00 yada 444 00 38’yi arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “kentturizm.com.tr” adresine girerek ana menüden “iletişim” sayfasına girerek sayfada yer alan iletişim formunu istenilen bilgilere göre doldurabilirsiniz.
  • Sosyal Medya: facebook hesabı olarak yer alan “/kentturizmresmisayfasi” sayfasından firma ile iletişime geçebilirsiniz. Twitter hesabı şu an yer almadığından diğer seçenekleri deneyebilirsiniz.
  • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “kentturizm@kentturizm.com.tr ” yer almaktadır. Buradan da iletişime geçip şikayetinize çözüm arayabilirsiniz.
  • Belgegeçer Gönderimi: Durumunuzu 0352 332 17 17 numaralı faks numarasına da bir yazılı olarak bildirebilirsiniz.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Kent Turizm Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir