ANA SAYFA » Firmalar » Kumtel Şikayet Hattı

Kumtel Şikayet Hattı

Kumtel markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Kumtel ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Kumtel Yetkili Servisine giderek kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Kumtel Şikayet Hattı Telefon Numarası olan “444 56 85 Tüketici Hattı”nı arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “kumtel.com” adresi üzerinden sayfanın üst menüsünde yer alan “İletişim” bölümüne girerek ‘Bilgi Formu’ kısmına şikayetinizi yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Kumtel hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Isıtıcılar, Vantilatörler, Pişiriciler ve servis hizmetleri.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

31 şikâyet

  1. Bu kadar lanet firma ve servis sistemi görmedim. Tamamlıyor pişmanlık. Şakın serviste yaşadığınız şikayeti bildirmek için firmayı aramayın çünkü size verdiği cevap bir aksaklık olmuş olabilir normalde iyi bir servis kusura bakmayın diyip konuyu kapatıyor. Ortada hiçbir çözüm yok. Gerçekten verdiğim paraya yazıklar olsun !!!

  2. Bugün servise gec de olsa ulaştım bana verdiği cevap almasaydin kumtel yetkilileri sevrisiniz böyle cevap veriyor. TUNCELİ MERKEZ

    • Kumtel ucuza kaçmak için çin malı tel kullanıyorlar büküldüğünde kırılıyor yanınca neden yanmasın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir