You are here: Home » Firmalar » Kumtel Şikayet Hattı

Kumtel Şikayet Hattı

Kumtel markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Kumtel ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Kumtel Yetkili Servisine giderek kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Kumtel Şikayet Hattı Telefon Numarası olan “444 56 85 Tüketici Hattı”nı arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “kumtel.com” adresi üzerinden sayfanın üst menüsünde yer alan “İletişim” bölümüne girerek ‘Bilgi Formu’ kısmına şikayetinizi yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Kumtel hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Isıtıcılar, Vantilatörler, Pişiriciler ve servis hizmetleri.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

60 Comments

  1. 1 hafta önce gri set üstü ocak aldım fakat üzerine damlayan yemek ve su damlaları temizledogimiz halde lekelerin izi çıkmıyor bu durumdan şikayetçiyim ürünün değişimini talep ediyorum. (Çirkin duruyor lütfen dikkate alın)

  2. Kumtel ankatre Ocak aldık. Ocağı sabitlemek için silikon sürme işinizi biz yapmalıymışız. Yetkili servis yapmıyormuş. Yahu servis olma amacınız ney. Zaten ankastre Ocak sabitlemeye ben yapabilseydim sizi neden çağırayım. Silikon sürüp ağırlık koyacakmışız üstüne bla bla. Başka insanlardan yardım istiyoruz. Dalga geçiyorlar nasıl yetkili servis yapmaz diye. Çok kötü bir firma. Müşteri memnuniyetini asla umursamıyorlar. Bir daha tercih etmeyeceğim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir