ANA SAYFA » Firmalar » Kumtel Şikayet Hattı

Kumtel Şikayet Hattı

Kumtel markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Kumtel ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Kumtel Yetkili Servisine giderek kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Kumtel Şikayet Hattı Telefon Numarası olan “444 56 85 Tüketici Hattı”nı arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “kumtel.com” adresi üzerinden sayfanın üst menüsünde yer alan “İletişim” bölümüne girerek ‘Bilgi Formu’ kısmına şikayetinizi yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Kumtel hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Isıtıcılar, Vantilatörler, Pişiriciler ve servis hizmetleri.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

16 şikâyet

  1. Kumtel Gölcük servisi kadar edepsiz ilgisiz işten anlamayan sokaktan toplama eleman çalıştıran bir yer görmedim.Ne bilgilendirme var nede hizmet,işlerini yarım yapıyor ve ürünlerin arıza çıkarması için baştan savma iş yapıyorlar.Allaha havale ediyorum hepsini,haram zıkkım olsun verdiğimiz paralar..

  2. Geçen yıl kumtel ankestra set aldım. Kısa süre sonra Ocak arızalandı. Genel merkezi ve değişik servisleri onlarca kez Aradım. Artık tamir etme isteğimdende vaz geçtim. Parça Gönderin, garantili olduğu halde bedelinde vereyim diyorum . Aylardır beni oyalıyorlar . Ilgilenen yok. Gün içinde döneceğiz diyorlar aylardır dönen yok, aslında bunlar dönektirler. Servis hizmetleri rezalettir. Müşteri hizmetlerinden kaldığım bölgede üç adet servis telefonu verdiler, arıyorum,her üçüde servisi bırakmış,
    Sunuç olarak servis işlemiyorsanız, arıza olduğunda ürünü çöpe atacak olanlar kumtel ürünü alabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir