You are here: Home » Firmalar » Kumtel Şikayet Hattı

Kumtel Şikayet Hattı

Kumtel markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Kumtel ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Kumtel Yetkili Servisine giderek kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Kumtel Şikayet Hattı Telefon Numarası olan “444 56 85 Tüketici Hattı”nı arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “kumtel.com” adresi üzerinden sayfanın üst menüsünde yer alan “İletişim” bölümüne girerek ‘Bilgi Formu’ kısmına şikayetinizi yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Kumtel hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Isıtıcılar, Vantilatörler, Pişiriciler ve servis hizmetleri.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

68 Comments

  1. Bim den Kumtel siyah cam ocak aldık iki ay oldu hiç bir şeyin den memnun değilim almak isteyenlere kesinlikle tavsiye etmiyorum

  2. Bir hafta oldu alalı ikinci kullanmada fırın gitti nasıl bir marka üretmişsiniz anlamıyorum bide üstüne servis parası istiyorsunuz biz size verdiğimiz parayı çöpe mi atalım yani marka 0 beş para etmez aldığımıza pişman olduk

  3. 20 gündür anakstre setimi kurduramıyorum servis tlf bakmıyor lanetttt olsunn birdaha kumtelmii en berbat servis ürünn

  4. Istanbul yenibosna dan aldigim dörtlü ocak. 20 ay önce aldigim dörtlü ocak avcilar sevisi gelip garantisi bitmiş diyerek 50 tl parayi eşimden alip gitmişler ne fabrika cevap veriyor nede kumtel sikayet hatti olumlu cvp vermiyorlar nerey şikayet edecegim hakinda bilgisi olan var mi

    • AYNI ŞEKİLDE KARDEŞİM YENİ ÜRÜN ALDIM 4 LU OCAK AVCILAR SERVİSİ GELDİ. IMALAT HATASI OLAN ÜRÜNE BEN VIDALARINI TAKAR GERİSİNE KARIŞMAM DIYOR.BU INSANLARI EVİNİZE DAHI SOKMAYIN AVCILAR SERVİS EM_EL TEKNİK SERVİS MADUR OLMAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir