You are here: Home » Turizm » Kütahyalılar » Kütahyalılar Seyahat Şikayet Hattı

Kütahyalılar Seyahat Şikayet Hattı

Kütahyalılar Seyahat hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Kütahyalılar Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Kütahyalılar Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Kütahyalılar Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Kütahyalılar Seyahat Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 444 34 43 ya da 0274 225 18 44’ü arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “kutahyalilar.com.tr” adresine girerek ana menüden “Bize Ulaşın” bağlantısına, oradan “İletişim Formu”na girip sayfada yer alan “Dilek ve şikayet formu”nu istenilen bilgilere göre doldurabilirsiniz.
  • Sosyal Medya: facebook ve twitter hesapları şuan yer almadığından diğer kanallardan iletişime geçebilirsiniz.
  • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “kutahya@kutahyalilar.com.tr” yer almaktadır. Buradan da iletişime geçip şikayetinize çözüm arayabilirsiniz.
  • Belgegeçer Gönderimi: Firmanın faks numarası olarak 0274 513 63 67’yi kullanabilirsiniz.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Kütahyalılar Seyahat Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

2 Comments

  1. Terbiyesizliğin böylesi…

    Kütahya-Ankara aracınızda 26 numaralı koltukta oturuyorum. Eskişehir otogarına geldiğimizde saat 11:45’ti muavin otobüsün ara vereceğini zaman vermeden söyledi. Otobüsten WC ve Su ihtiyaçlarımı karşılamak için 10dk ayrıldım! Otobüs harekete geçmiş çıkmak üzereydi. Koşarak ve bağırarak durdurdum. Nihayetinde yakaladım ve şoför ve muavin aşağı inip sanki beni dövecekmiş gibi üzerime yürüyüp hakaret ettiler ve ben geri dönüş olarak “anonsta zaman belirtmediklerinizi ve sadece 10dk geçtiğini söyledim ve bir dahaki sefere mikrofon kullanmalarını önerdim. Böyle bir saçmalık olamaz yolcu sayımı yapmadan mı hareket ediyorsunuz? Bu nasıl bir saçmalıktır hem terbiyesizlik yapılıyor hem de işlerini yapamıyorlar. Sizin firmanıza böyle personel yakışmıyor. Yazıklar olsun. Her yerde her şekilde bu olayı paylaşacağım. Gerekli yerlere şikayet oluşturulacak bilginize. (05/11/18)

  2. 15/09/2017 tarihinde kütahya otogarından eskişehire gitmek üzere bilet aldım ve otobüse bindim otobüs hareket etti ve mavin bey şova başladı sorduğumuz sorulara cevap yok sürat beş karış tv için kulaklık istiyorsun ters ters cevaplar konuşma tabiri argo her neyse yola devam ederiz önümde iki bayan ve bir kız çocuğu oturuyor 5 veya 6 yaşlarında mavin servise başladı bizim önümüzdeki hanımefendilere ve çocuğa geldi sıra teyze bir iki tane çubuk ve bir iki kek aldı bizim mavin herkese kişi başı fazla alamazssınız geri bırakın dedi bozuk bir ağızla yaşlı teyze bu olaya üzüldü ve aldığı bütün şeyleri geri bıraktı içecek de almadılar mavin efendi bize servis yaptı ben üzüldüm aldığım çabuğu çocuğa verdim her neyse mavin efendi servisi bitirdi çocuğun yanına geldi hanımefendilere çocuğu korkutmayın ben ona meyva suyu verecem dedi sert bir dille mavin de müşteriye ilği ve alaka sıfırdı 43 ** 888…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir