ANA SAYFA » Turizm » Metro Turizm » Metro Turizm Şikayet Hattı

Metro Turizm Şikayet Hattı

Metro Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Metro Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Metro Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Metro Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Metro Turizm Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 0850 222 34 55’i arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “metroturizm.com.tr” adresi üzerinden üst menüde yer alan “İletişim” bölümünü kullanarak ilgili bilgileri şikayet formuna yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.
  • Sosyal Medya: facebook, twitter, instagram hasapları üzerinden /metroturizm kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz.
  • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “info@metroturizm.com.tr” yer almaktadır.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere mürcat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Yaptığınız şikayetle ilgili takibi yine firmanın sitesinden “iletişim” bölümü altında bulunan “Şikayet Takip Servisi” ile size verilen ‘Takip No’ ve telefonunuzu girerek sorgulayabilir, takibini yapabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Metro Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

82 şikâyet

  1. 22 Eylül 2017tarihinde gecesaat 01:00 Metro Tur.ile (Firmayı düşününce bile bile lades demek lazım)bir arkadaşım ile beraber Bul./Haskova gitmek için kendi kartımı kullanarak2kişinin ücreti olan 66 TLödeyerek Edirne şehir içi metro acentasından biletlerimizi aldımKapıkule sınır kapısına yaklaşık 7km uzaklıkta olan Arslanlı tesislerinden ineceğimizsöylendi.Heyhat!M.Tur.ve o saatin araba şoförü (örümcek misali ağlarını örmüştü)o saatte oradan tesislere uğramadan geçerken aynı zamanda edirne otogarındaki yolcusunuda almamış otogardaki acenta görevlisi bizim otobüste olduğumuzu sanarak ağbi şöföre söyleyin burda yolcu bıraktı diye bizi aradı.telefon çalıştı malum metro numarasına şikayet bildirildi.Geri ödeme istendi Sonuç sıfır şikayet numarası bizde mevcut.o gece gideceğimiz yere yolda kalan yolcunun arabası ile gittik. Belki metro firması bu hayırlı yolcusuna teşekkür etmek için onu arar. Eğer o yolcusuna teşekkür etmek isterse beni arasınlar telefon numarasını vereyim belki teşekkür ederler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir