You are here: Home » Turizm » Metro Turizm » Metro Turizm Şikayet Hattı

Metro Turizm Şikayet Hattı

Metro Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Metro Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Metro Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Metro Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Metro Turizm Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 0850 222 34 55’i arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “metroturizm.com.tr” adresi üzerinden üst menüde yer alan “İletişim” bölümünü kullanarak ilgili bilgileri şikayet formuna yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.
  • Sosyal Medya: facebook, twitter, instagram hasapları üzerinden /metroturizm kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz.
  • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “info@metroturizm.com.tr” yer almaktadır.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere mürcat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Yaptığınız şikayetle ilgili takibi yine firmanın sitesinden “iletişim” bölümü altında bulunan “Şikayet Takip Servisi” ile size verilen ‘Takip No’ ve telefonunuzu girerek sorgulayabilir, takibini yapabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Metro Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

167 Comments

  1. Metro Turizm ile su an yolculuk yapmaktayim. 30 Aralik 17:00 Antalya Konya otobusu. Yaklaşık 4 saatin sonunda sadece bir kere servis yapıldı. Tekrar servis yapacak misiniz die sordugumda “”Hayir” seklinde cevap aldim. 5 saatlik yolculukta sadece bir kere servis yapip musteriye “Hayir” cevabi vermeniz Sizin sucunuz degil. Suclu benim cunku igrenc muamelelerinize ragmen Sizin gibi bir Firma Ile yolculuk ediyorum.

  2. Metro turizmde iki gün önce Marmaris seferi yaptım ben istemeden kulaklık geldi bugün istedim kulaklıklar yasaklandı diyor bizim neden haberimiz yok iki gün içinde mi oldu herşey anlamıyorum.nasıl bir firmadir her. Otobüse bindiğim de bir sorun çıkıyor ya koltuk yanlış oluyor ya yolda kalıyoruz ya araba bozuluyor zamanında gelmiyor bir sürü şey

  3. 22 eylül 2018 ankara kastamonu seferi yapan 68 AL *** plakalı otobüs muavin ve özellikle şoförü; insanlıktan payını almamış aşağılık insanlar! Her firmanın şehrin girişinde durduğu yerde “ben dolmuş değilim indi bindi yapamam” diyip 3 buçuk saatlik yolu 5 saatte gelip şehrin girişinde durmayıp bilmem taaaa nerde duran saçma sapan egolu pis herifler; o ukala tavrınızın karşılığını bulacaksınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir