You are here: Home » Turizm » Metro Turizm » Metro Turizm Şikayet Hattı

Metro Turizm Şikayet Hattı

Metro Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Metro Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

 • Metro Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Metro Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: Metro Turizm Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 0850 222 34 55’i arayabilirsiniz.
 • İnternet Sitesi: “metroturizm.com.tr” adresi üzerinden üst menüde yer alan “İletişim” bölümünü kullanarak ilgili bilgileri şikayet formuna yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.
 • Sosyal Medya: facebook, twitter, instagram hasapları üzerinden /metroturizm kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz.
 • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “info@metroturizm.com.tr” yer almaktadır.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere mürcat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Yaptığınız şikayetle ilgili takibi yine firmanın sitesinden “iletişim” bölümü altında bulunan “Şikayet Takip Servisi” ile size verilen ‘Takip No’ ve telefonunuzu girerek sorgulayabilir, takibini yapabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Metro Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

167 Comments

 1. adi şerefsizler asla bidaha bu metro truzimle isim olmaz lanet olsn aldığınız para haram zehir olsn sahtekarlar allahsizlar

 2. Saat 01 de ankaradan çıkıp adana yönüne giden otöbüsün şöförü elinde telefonla meşhul yolda tehlike saçıyo
  Derhal müdahale etmezseniz bir kaza olabilir

 3. mecbur kalıp seyahat etdiyim metro trizm bir dahamı metro asla.. şehir içi taşımacılık gibi her durakdan yolcu alması ve dakikakalarca gecikmesi bizde acele seyahatdan yana değiliz rahatsızlığımızı dile getirdiğimizde bize uçakla seyahati önermelerine ne dersiniz

 4. 24.08.2018 tarih altınoluk-istanbul otobüsünde yolculuk yapıyoruz.103436sefer sayılı. 22.30da hareket etmesi gerekirken 1 saat gecikmeli gelen otobüs pislik içinde koltukların kenarı kırık pas icinde demirleri gözüküyor.koltuk önündeki servis masası kapanmıyor.personel lakayıt hicbir profosyonellik yok ve şu an saat sabaha karşı 4.45 bursada yol ortasında 15 dakikadır şoför değişikliği bekledikten sonra hareket ediyoruz. Şoföre niye beklediğimizi sorduğumuzda ağzında sigara şoför değişecek onu bekliyoruz diye cevap veriyor.bayram nedeniyle zor yer bulduğumuz için mecburiyetten.yoksa bir daha mı metro turizm tabiki asla……aynı parayı vererek daha kaliteli hizmet gördüğünüz daha profosyonel daha temiz personeli kibar ve güleryüzlü şirketlerde yolculuk yapılabilmektedir.

 5. 24 08 2018 tarihinde trabzon of ilcesinde 14;45 saatinde adapazarı istikametine giden metro türizme ait 34 zz *** plakalı araca ordu iline seyahat etmet icin yolculuğa başladım yolda kptan şöför devamlı telefonla konuştuğu kırmızı ışık ihlali yaptığı aracla makas atma direksiyonda telefonla konuşurken sigara icme yolculara ters cevap verme ben hosta turna suyundan ineyim geri dönemem dedim indirmedi servisimiz var dedi ordu yazıhanesine gidip ersiv sordum bu saatte ters bi şekilde yazıhane deki calışan personeller bana yok dediler o zaman host bizlere yalanmı deyince kaptan şöför yazıhanedeki personel öyle söyleyemezsin diye beni tersleyince bende o bana vardır dedim onun yalancısıyım fatak dayk yemekten kurtulduğuma şu an şükrediyorum demekki metro kaptanları rastgele kime denk gelirse işe alınıyorlar bu konuda cok şikayet vardı otobuste hizmet sıfır demekki bundan sonra metroya binmememiz gerekiyor bağrılıp cağrılıp aşağılanmak istemiyorum demekki metroda benim görüşüm işler böyle yürüyor izlenimini verdi bana dostlarımada tavsiye etmem mağdur olmamaları icin dayak yemeden aractan indiğim icin metro personeline özellikle ordu yazıhanesini anlatıyorum ayrıca oftan orduya 30 tl ye geldim ordudan turna suyuna 45 tl ödeme yaparak gittim 75 beş liraya orduya geldim teşekkürler metro

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir