You are here: Home » Turizm » Metro Turizm » Metro Turizm Şikayet Hattı

Metro Turizm Şikayet Hattı

Metro Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Metro Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

 • Metro Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Metro Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: Metro Turizm Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 0850 222 34 55’i arayabilirsiniz.
 • İnternet Sitesi: “metroturizm.com.tr” adresi üzerinden üst menüde yer alan “İletişim” bölümünü kullanarak ilgili bilgileri şikayet formuna yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.
 • Sosyal Medya: facebook, twitter, instagram hasapları üzerinden /metroturizm kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz.
 • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “info@metroturizm.com.tr” yer almaktadır.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere mürcat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Yaptığınız şikayetle ilgili takibi yine firmanın sitesinden “iletişim” bölümü altında bulunan “Şikayet Takip Servisi” ile size verilen ‘Takip No’ ve telefonunuzu girerek sorgulayabilir, takibini yapabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Metro Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

167 Comments

 1. Kesinlikle metroya bidaha binmem.seviyesiz insan topluluğu ..ucuz şoför ve muavin calistiricaz diye yobaz insanları toplamışlar..aklı başında ve seviyeli biriyseniz olduğunuz şehir yanıyor bile olsa kaçmak için metroya binmeyin ..Allah en kısa zamanda iflasını verir inşallah ..

 2. 16.09.2018 tarihinde saat 8:00 de 3 adet bilet aldık. Araç 9:00 hareket etti. 20 dk otogar dışında yolcu bekledik. Araba arızalı olduğundan 30 km. Hızla gidiyor. Denizli’e kadar kaç saat varacağı belli olmadığı gibi Denizli’e de girmeyi düşünülmüyor. Araba arızalı neden yedek araç tahsis edilmiyor.

 3. Ankara istanbul metro yolculuğu hayatımın kabusu oldu 5 saatlik yolu 8 saatte geldik ilgi sıfır ikram sıfır lambalar bozuk led ekranlar bozuk ilk ve son metro yolculuğumdur 3. Köprüyü kullanıyorlar bütün istanbulu gezdirdiler

 4. Sn. İlgili,
  15.09.2018 saat 09:15 Boyabat İstanbul seferi için suit arabaya bilet almışken Boyabat otogara geldiğimde aracın değiştiğini gördüm. Açıklama sadece aracın arızalı olduğu. Bu konuda şirket politikanızı kınıyorum şöyleki;reervasyon yapan veya biletini almış yolcuların irtibat bilgileri şirketinizde kayda geçiyor.
  Dolayısı ile böyle durumlarda müşteriye bilgi vermeniz gerekir çünkü kişilerin suit araba seçmeleri tercih meselesidir. Bu durumu yazıhanede öğrenmek hayal kırıklığı ve kargaşa yaratıyor. İnsanların seyahat tercihlerini firmanın bilgi vermeden tek taraflı olarak değiştirmesi haksızlıktan ziyade firmanızın misafirlerine verdiği değer ölçüsüdür. İletişim çağında böyle bir eksiklik hiç hoş olmadı.
  Saygılarımla.

 5. 11 eylul sali gunu saat14.00 ankara gaziantep istikametindeki metro turizim her duraktan yolcu aliyor biletsiz aldigi yolcularin parasi kaptan aliyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir