You are here: Home » Turizm » Pamukkale » Pamukkale Turizm Şikayet Hattı

Pamukkale Turizm Şikayet Hattı

Pamukkale Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Pamukkale Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Pamukkale Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Pamukkale Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Pamukkale Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 0850 333 35 35’i arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “pamukkale.com.tr” adresine girerek ana menüden “iletişim” sekmesine, ardından “öneri ve şikayet formu”  sekmesine tıklayarak açılan sayfadaki bilgilere göre formu doldurabilirsiniz.
  • Canlı Destek: Firmanın çevrim içi destek hattını da kullanabilirsiniz. Sağ alt köşeden ulaşabilirsiniz.
  • Sosyal Medya: facebook, twitter hasapları için “/Pamukkale” kullanıcı adlı sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “info@pamukkale.com.tr” yer almaktadır.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Pamukkale Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

12 Comments

  1. Valizim yok tansiyon ve kalp ilaçlarım valizde sağlığım iyi değil sorumlusu kim muhatap yok Allah kahretsin sizi bir daha asla kullanmayacağım valizi servis alıp gitmiş geri dönemem dedi sinirlerim yıprandı ellerim titriyor…müşteri hizmetleri ayrı bi rezil hiçmi eğitim vermiyorsunnuz nasıl personel alıyorsunuz

  2. Benim kızım 15 yaşında 5 ekim cuma 15 otobüsünde yer ayırtım biletini aldım öğrenci eve geliyor denizli otogarından didime gelicek bilet parası ödendigi halde bilet yanlış isimle kesilmiş oradaki memurlar kesmiş benim çocugumu mavin garajdan cıktıkdan 4 5 metre sonra yolda indirmiş benle konuşdugu halde benim indirme dedigim halde benim kızımı hemde karşı yolda indirmiş benim kızımın başına birşey gelseydi sorumlusu kim olaacakdı ben kimden hesap soracaktım ben o mavinin ve bileti kesenin cezalandırılmasını istiyorum elimde mavinle konuşma kaydım ve mavinin numarası da var bana ulaşın lütfen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir