ANA SAYFA » Turizm » Pamukkale » Pamukkale Turizm Şikayet Hattı

Pamukkale Turizm Şikayet Hattı

Pamukkale Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Pamukkale Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Pamukkale Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Pamukkale Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Pamukkale Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 0850 333 35 35’i arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “pamukkale.com.tr” adresine girerek ana menüden “iletişim” sekmesine, ardından “öneri ve şikayet formu”  sekmesine tıklayarak açılan sayfadaki bilgilere göre formu doldurabilirsiniz.
  • Canlı Destek: Firmanın çevrim içi destek hattını da kullanabilirsiniz. Sağ alt köşeden ulaşabilirsiniz.
  • Sosyal Medya: facebook, twitter hasapları için “/Pamukkale” kullanıcı adlı sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “info@pamukkale.com.tr” yer almaktadır.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Pamukkale Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

2 şikâyet

  1. Bodruma gidecekler sakın tercih etmeyin yarı yolda araba değişiyor biletini izinolduğu yerde başka bi kadın oturuyor kavga kıyamet ve size araç değişeceğini söylemiyorlar 20 nolu Yatağan bilmem ne arabası asla tavsiye etmiyorum artık pamukkaleyi otobüs muavini de şikayet edersen et tavrinda

  2. İğrenç bir firma. Bugün mecburi bi şekilde aldım bileti canakkale den istanbula gelmek icin. Ekimin ortasındayı klimayı 3 kez kapatmasını söyledim kapatmadı, muavin gereksiz samimiyet kurmaya calısıyor istemediğim halde muhabbet etmeye calısıyordu. Sakın tercih etmeyin diyorum cünkü tek iyi sey birden fazla kez servis yapılması ama klima yüzünden hasta olduktan sonra servisin ne anlamı var değil mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir