You are here: Home » Firmalar » Philips Şikayet Hattı

Philips Şikayet Hattı

Philips markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız şikayet hatlarını içermektedir.

Philips firmasına tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

 • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Philips Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: Philips Şikayet Hattı Telefon Numaraları:

Televizyonlar: 0 850 222 44 66
Philips Ev Aletleri, Kişisel Bakım ve Philips Avent Anne & Bebek ürünleri: 0 850 222 7 445
Fakslar ve Cep Telefonları: 0 216 444 44 08
Monitörler, Bilgi ekranları: 0 212 444 4 832
Aydınlatma Sistemleri: 0 850 390 1 922
Medikal Sistemler: 444 0 637
Ses ve Görüntü Sistemleri: 0850 220 9969

 • İnternet Sitesi: “philips.com.tr” üzerinden “Ürün Destek” sekmesinden ilgili kısımlardan ulaşabilir aynı sayfadan “E-Posta” gönderi bağlantılarını tıklayarak sorunlarınızı bir şikayet formu yazarak iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Philips hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

123 Comments

 1. Yetkilinin dikkatine..12.11.2018 tarihinde philips HR1832/40 VIVA COLLECTION KATI MEYVE SIKACAĞI nı 333,05 tl na oğlum Ergin Berke ARSLAN adina kesilen irsaliye faturası(sıra no.042059) ile aldım.fatura elimizde var..Meyva sıkacağının yan tutma mandalı nın bir tanesi kırıldı, ve ALFATEL Dijital teknoloji hizmetleri Kenan SEVER Narlıdere/İZMİR philips yetkili servisine götürdüm.parca takıldı ve benden 52 tl para alındı.. Meyve sıkacağını alalı 2 ay bile olmadan Garanti süresi yokmudur..neden benden para alındı, paramın iadesini talep ediyorum, değilse Tüketici haklarım içerisinde tüketici haklarını koruma derneğine şikayet edeceğim..ayrıca philips ürün alırken iki kere düşüneceğim ve bu durumu dostlarımla da paylaşacağım..sonucun bildirilmesini saygılarımla istirham ederim..

 2. Yalçın bey denilen sözde teknik ekip yöneticisi olan kişiye gerekli tüm fotoğrafları atmış bulunmaktayım. Henüz çalıştığı firmanın ürünlerinin özelliklerini bilmemekle beraber, kendisine süpürgenin kutusundan çıkan ve web sitelerinde bulunan emiş başlığı fotoğraflarını işaretleyerek atmama rağmen yazmış olduğu geribildirimin altıboşluğu ortadadır. Ayrıca cumartesi günü yapmış olduğumuz telefon görüşmesine istinaden bana pazartesi günü yeni başlık siparişi vereceğini, bu süreç içerisinde de mağdur olmamam adına benim isteğim üzerine süpürge temin edeceğini beyan etmiş olmasına rağmen, bu sabah beni arayıp süpürgemi elime tutuşturdular. Burada dönen düzenin ne kadar profesyonellikten uzak, ne kadar amatör ve ne kadar işin içine egoların girdiği apaçık ortadadır. Elimde kaydedilen telefon konuşmaları ve wp üzerinden yapılan tüm yazışmalar mevcuttur. Yukarıda benim şikayetimin asılsız olduğunu iddia etmesini belgeler ile çürütüp, gereken tüm yasal işlemleri başlatıp, tüm sosyal medya, tüm kurumlarda deşifre edeceğimi buradan bildiririm. Ayrıca dünya devi marka olan Philips in bu servisi derhal denetlemeri gerektiğinin kanaatindeyim. Hakaret olarak algılayıp, bu sabah hiçbir açıklama yapılmadan elime tutuştural süpürgenin hesabını tüm merciilerde soracağım

 3. Sn philips 31.12.2016 tarihli 49pus7101/12 televizyon teknosa alanya antalyadan televizyonda ekranda siyah bir serit olustu son 6 aydir 3 kere alanyadaki servise gitti yapildi diye geliyor ama ariza tekrarliyor garantide bitmek uzere bana yardimci olurmusunuz

 4. QGA10/15sakal bıyık kes düzelt
  Makinası aldım sürekli gövde contası kesiyor cihazın başlığı düşüyor
  Yetkili servis yapacak birşey olmadığını söylüyor kullanıcı hatası olmamasına rağmen çözüm bulunmuyor
  Phillips ürününün arkasında durmuyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir