ANA SAYFA » Firmalar » Philips Şikayet Hattı

Philips Şikayet Hattı

Philips markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız şikayet hatlarını içermektedir.

Philips firmasına tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Philips Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Philips Şikayet Hattı Telefon Numaraları:

Televizyonlar: 0 850 222 44 66
Philips Ev Aletleri, Kişisel Bakım ve Philips Avent Anne & Bebek ürünleri: 0 850 222 7 445
Fakslar ve Cep Telefonları: 0 216 444 44 08
Monitörler, Bilgi ekranları: 0 212 444 4 832
Aydınlatma Sistemleri: 0 850 390 1 922
Medikal Sistemler: 444 0 637
Ses ve Görüntü Sistemleri: 0850 220 9969

  • İnternet Sitesi: “philips.com.tr” üzerinden “Ürün Destek” sekmesinden ilgili kısımlardan ulaşabilir aynı sayfadan “E-Posta” gönderi bağlantılarını tıklayarak sorunlarınızı bir şikayet formu yazarak iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Philips hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

38 şikâyet

  1. Philips tv ekranına sert cisim değmesi sonucu iç ekran kırıldı sıfır tv fiyatına tamir yapılıyor bu kadar pahalı olmamalı

  2. Mayıs ayında 49 inç Philips marka 6400 modelinde bir tv aldım. 2 ay sonra sistemsel ve elektriksel bir problemden kaynaklanan arıza meydana geldi. Ürün yapılıp geldi 1 ay sonra tekrar arıza yaptı ve yetkili servis anakartın değiştiğini bildirdi. Ve son olarak 7 kasımda tekrar arıza yaptı. Arıza sebebi yazılımsak olarak değerlendirildi. Ben ürünü alakalı 180 gün olmamasına rağmen 3 defa arıza yapmıştir. Haklı olarak değişim talebinde bulundum. Fakat genel merkezden olumsuz yanıt geldi. Firma, Ürünün 180 gün içinde arıza yapması durumunda değişim talebimi kabul etmek zorunda olmasına rağmen kabul etmemesi tüketici haklarına büyük bir saygısızlık. Bu konuda ki mağduriyetimin giderilmesi gerektiğini düşünüyorum . Teşekkürler .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir