ANA SAYFA » Firmalar » Philips Şikayet Hattı

Philips Şikayet Hattı

Philips markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız şikayet hatlarını içermektedir.

Philips firmasına tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Philips Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Philips Şikayet Hattı Telefon Numaraları:

Televizyonlar: 0 850 222 44 66
Philips Ev Aletleri, Kişisel Bakım ve Philips Avent Anne & Bebek ürünleri: 0 850 222 7 445
Fakslar ve Cep Telefonları: 0 216 444 44 08
Monitörler, Bilgi ekranları: 0 212 444 4 832
Aydınlatma Sistemleri: 0 850 390 1 922
Medikal Sistemler: 444 0 637
Ses ve Görüntü Sistemleri: 0850 220 9969

  • İnternet Sitesi: “philips.com.tr” üzerinden “Ürün Destek” sekmesinden ilgili kısımlardan ulaşabilir aynı sayfadan “E-Posta” gönderi bağlantılarını tıklayarak sorunlarınızı bir şikayet formu yazarak iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Philips hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

76 şikâyet

  1. Philips marka elektrik süpürgesi aldım ikinci kullanımda süpürge bozuldu ve ben muhattap bulamıyorum kendime sorunu gidermek yerine bizi boşa zaman geçırdıler şimdi tüketici hakem heyetine başvuracam böyle bir rezillik görmedim sakın almayın

  2. Rezalet bir firma olduğunu yıllar sonra farkettim ve bu gün şok yaşadım.3 hafta önce hepsiburada.com dan philips marka akım koruyucu priz aldım. Bu gün televizyon açılmadı,kırmızı mavi ışığı devamlı kırmızı yanıyordu.Bilgi almak için müşteri hizmetlerinden (o konuya yakın olanı) birisini aradım.Verilen cevapla şok oldum:o cihazı biz türkiye’de satmıyoruz yurt dışından geliyor bu nedenle teknik bilgi sahibi değiliz dedi ve şaşırdım. Koskoca dünya markası en basit konu hakkında bilgisiz ve yardımcı olacak yol da gösteremiyor. şok şok.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir