ANA SAYFA » Firmalar » Profilo Şikayet Hattı

Profilo Şikayet Hattı

Profilo markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri şikayet hatlarını içermektedir.

Profilo ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Profilo Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Philips Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 77 66’yı arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “profilo.com.tr” üzerinden “Bize Ulaşın” bağlantısından şikayet talebinizi seçip bir şikayet formu yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Profilo hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

32 şikâyet

  1. 3 yıl önce profilo marka çamaşır makinası aldım 3 yıl içinde 3 defa kartı değişti ve halen düzelmedi..Servisi,çalışanları ve marka iğrenç sakın kimse almasın buradan duyurulur.1 haftadır servisi arıyorum bugün gelecekler diyorkar 5 gündür kimse gelmedi..Makinalarınız gibi sizde yalansınız…

  2. 25/11/2017 profilo bulasik makinasi aldik eve gelince bana teslimat icin imza istediler arkamdan ürünü saglam teslim ettik olan kutucuğu isaretlemis onlar gidince 1 saat sonra servis geldi ön sacda ezik oldugunu soyledim montajin yapmasini istemedim tutanak tuttu servis bir haftaya cihazi degistiririz dediler bir hafta sonra sac ellerinde geldiler kabul etmedim 10 gun bizi oyaladılar daga sonra hatanin bizde oldugu soylediler.yani kendi hatalarini bize yigdilar .peki hasar bizdeyse neden sacin degismesini kabul ediyorsunuz.butun evraklar bizde yasal islem baslacagim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir