ANA SAYFA » Firmalar » Profilo Şikayet Hattı

Profilo Şikayet Hattı

Profilo markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri şikayet hatlarını içermektedir.

Profilo ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Profilo Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Philips Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 77 66’yı arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “profilo.com.tr” üzerinden “Bize Ulaşın” bağlantısından şikayet talebinizi seçip bir şikayet formu yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Profilo hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

29 şikâyet

  1. Bende buzdolabi aldim su akitiyor servis cagiriyorum icini doldurma diyor icini dolduramayacaksam ne diye aliyorum ben buzdolabi. İcini bosalttm 1 hafta yine su akıttı servisi aradigimda cihazdan kaynakli bi problem yoksa 45 tl servis ücreti var diye benimle pazarliga girdi odeyeceksen gelirim.odemeyeceksen gelmem. Genel mudurlukten araniyorm servisin gelmeme hakki var ucret odemezseniz. Cihazları kalitesiz kabullenmek cozum uretmek yerine piskin piskin bide utanamdan para istiyorlar. Arcelikten aldgm camasir makinasi son uc ay kalmsti garanti bitmesine su akitiyor dye servisi cagrdm geldi saolsunlar kazan delinms dedi kazani degistirdi birkurus para istenmedi. 7 yil garanti yapmisim ya daha dolabi alal 1 sene olmadi su akıtıyor gelip hatalarini telafi edeceklerine bide piskin piskin para istiyorlar aslaaa ama asla Profilo almayın müşterisine onem vermeyen memnuniyet gözetmeyen tek derdi para gelsn cebim dolsun diyen bi firma sakin almayin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir