You are here: Home » Firmalar » Regal Şikayet Hattı

Regal Şikayet Hattı

Regal markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri şikayet hatlarını içermektedir.

Regal ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Regal Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Regal Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0 850 222 47 89’u arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “regal-tr.com” adresi üzerinden sayfanın en altında yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından bir şikayet formu yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.
  • E-posta Gönderimi: info@regal-tr.com adresine de bildirimde bulunabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Regal hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

6 Comments

  1. İyi günler ismim Bedriye gözüpek regar 3700 nf marka artigim buz dolabında iç memnun deyilim servislerinde iç ilkilenmiyor buz dorabimin sıkıntısı devamlı buzrama yapıyor ve ama art kısmı iç soğutuyor bu sebebe art kata koyduğum sebzelerin ve ürünlerin bozuruyor iki defa servis çağırdım servis carisanlari buzrama yapan peteklerin elitdi saç kurutma makinesinde ve Abra sende bunu buzrama yapdim ama elit dediler bunda sikindi yok bu böyle olcak dediler Allah aşkına böyle birşey olurmu üz kat buz tutuyor art kandaki malzemeler bozuluyor bir an önce servisleriniz buz dorabimin arızasını kidermesse tüketici anlarına şikayet etmem hakkımızda Arıcan bu oranda teknik arıza var.

  2. Üç ay alinanan 7 kg çamasir makinesi hiç açilmadan değiştirmek için bayiye gittim değiştirmek istemedi geregini yapilmasini arz ederim

  3. Regal let tv ınternet ıne gıremıyorum gogle ye gırınce bu cıkıyo server error neyse bı yardımcı olabılır mısınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir