ANA SAYFA » Firmalar » Regal Şikayet Hattı

Regal Şikayet Hattı

Regal markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri şikayet hatlarını içermektedir.

Regal ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Regal Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Regal Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0 850 222 47 89’u arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “regal-tr.com” adresi üzerinden sayfanın en altında yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından bir şikayet formu yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.
  • E-posta Gönderimi: info@regal-tr.com adresine de bildirimde bulunabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Regal hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

1 şikâyet

  1. Regal marka buz dolabımız 2.5 yıl sorunsuz çalıştı.Daha sonra motordan dırrrr diye bir ses gelmeye başladı derhal servis çağırdık geldi göz ucuyla bakıp gitti motora bile bakmadı merkezi aradım tekrar geldi kompresör değişecek dedi yerine konsinye birVESTELdolap getirdiler servis birkez fişini taktı her yer leş gibi koktu 15 dak sonra çalıştırın deyip gittiler dolabı sanki 1 yıl dışarda tutmuşlar 2saat zor temizledikten ama dolap 2saat geçtiği halde çalışmadı servisi aradım bakarız dedi gelmedi gece boyunca her yer su oldu sabah herşey bozulmuştu tüm etler zeytin peynir yoğurt kaşar hepzi gitti zararın kışlık sebze meyve ile tam BİN TL biz ne yspalım lütfen bizim zararımızı karşılayın böyle servis mi olur.bunu kimsenin yaşamasını istemem çok kötü bir şey bir Vestel yetkilisi bu olaya lütfen el koysun .cevap bekliyorum hem de ACİL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir