ANA SAYFA » Firmalar » Siemens Şikayet Hattı

Siemens Şikayet Hattı

Siemens markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız şikayet hatlarını içermektedir.

Siemens firmasına tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Siemens Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Siemens Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 66 88’i arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “siemens-home.com.tr/musteri-hizmetleri” üzerinden ilgili kısımlardan ulaşabilir, bir şikayet formu yazıp “siemenscagriyonetimmerkezi@bshg.com” e-posta adresine de gönderebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Siemens hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

2 şikâyet

  1. Siemens den bir buzdolabi aldik memnun kalmadik sikayetlerimizi cagri merkezine ilettik servise ilettik ama malesef ilgilenen yok bayram geldi catti hic artik tlf larimiza bile cevap yok ne demek oluyor 30 09 2016 tarihinde termostadi deyistirildi etlerdeki bozulma sikayetimiz devam ediyor hem bize ayipli bir mal satilmis hem de ilgilenen yok lutfen servis gelip dolapdaki etlerin resmini gore gore neden sessiz kaliyor duruma lutfen lutfen

  2. Merhabalar ben bir Siemens kullanıcı olarak şikayetçi olduğum çamaşır makinesi hakkında yardım bekliyorum Siemens iq500model çamaşır makinası aldım alalı yaklaşık 6ay kadar oldu yalnız enson yıkamak için attığım çamaşırlardan bir tanesini makina yırtmış daha kıyafeti alalı bir hafta oldu evdekilerle de sorun yaşadım zararımı karşılasın Siemens bekliyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir