ANA SAYFA » Firmalar » Siemens Şikayet Hattı

Siemens Şikayet Hattı

Siemens markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız şikayet hatlarını içermektedir.

Siemens firmasına tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Siemens Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Siemens Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 66 88’i arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “siemens-home.com.tr/musteri-hizmetleri” üzerinden ilgili kısımlardan ulaşabilir, bir şikayet formu yazıp “siemenscagriyonetimmerkezi@bshg.com” e-posta adresine de gönderebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Siemens hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

4 şikâyet

  1. 1 yıl önce elektrik süpürgesi geldi bana hediye okarak çekim gücü iyi değil kullanmadım öyle duruyor servis geldi filtre değişmesi gerek dedi kusacası kullanamadım.değisim yapmak istiyorum ilgilenirseniz umarım…

  2. sımens bulaşık makınamın arızası için servıs 130 TL KARSILIGNDA PARCANN DEYİP SORUNUN GIDERİLECEGNI SOYLEDEİLER.TAMAM DEDIK DEYISTIRDILER .BIR GUN SONRA AYNI ARIZA DEVAM ETTİ .SORUNU BILDIRDİM.GELDILER BU SEFER KAZAN DELİK DEDİLER.PEKİ NEKADAR 300 TL TMMAM DEDIK .GENE GELDİ KURDULAR .BR GUN SONRA YINE ARIZA .SIKAYETIMI BELIRTM OKADAR PARA VEMEME RAGMEN .BOLGE MUDURLUGUNDEN YETKILI DIYE ARIYAN SAHIS COZUM BULUCAGNA MADURIYETİM GIDERİLMESI GEREKIRKEN.140TL BIR PARCANIN DEYISMESININ GEREKTIGINI SOYLEDİLEER.SAKA GİBİ.VE BN KABUL ETMEDIM .BENİ ISİMİ GİDERMEDIKLERİ GİBİ .PARAMLA REZIL EDİLDİM.VE MAKINAM CALISMIYOR..BIR ESNAF OLARAK 15000 UYESİ OLAN SITEDE BUNU YAZDIM.SİZSİZ OLUN SIMENSN HIC BIR URUNUNU ALAMAYIN .VE YETKILI SERVISE BULASMAYIN.BİR MAKINA PARASI ISTEDILER NERDEYSE.AMA COZUM HALA YOK,AKLINZDA OLSUN OLENE KADAR HERKEZE BUNU SOYLICEM .SIMENSN PİLİNİ DAHİ SAKIN OLA ALMAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir