You are here: Home » Firmalar » Sinbo Şikayet Hattı

Sinbo Şikayet Hattı

Sinbo markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Sinbo ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Sinbo Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Sinbo Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 66 86 Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “sinbo.com.tr” adresi üzerinden sayfanın alt kısmındaki “Kurumsal” başlığı altında yer alan “İletişim” bölümüne bir şikayet formu yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.
  • E-posta Adresi: info@sinbo.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Sinbo hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

37 Comments

  1. Sinbo svc 3472 dik süpürge aldım ama bir ay olmadan başlığın bağlantı adaptörü esneyip kırıldı bu kadar kısa surede kırılması kesinlikle benim hatam değil çekim gücünden o kadar memnundumki herkese tavsiye ediyodum ama şimdi çok pismanim benim yüzümden alan bir sürü arkadaşım ve ailem oldu ayrıca hiç bir internet sitesinden sadece bağlantı adaptörü bulamamakta tam bir hayal kırıklığı oldu

  2. 23.03 2018 tarihinde bozulan ketılı garantiye gönderdim bana nezaman geri gelecek diye bilgi alamıyrum müşteri hizmetlerinden. yardımcı olurmusunuz lütfen 2 aydır heran gelir diye başka ketılda almadım.ve beklemekten gerçekten sıkıldım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir