ANA SAYFA » Firmalar » Sunny Şikayet Hattı

Sunny Şikayet Hattı

Sunny markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri şikayet hatlarını içermektedir.

Sunny ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Sunny Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Sunny Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0 212 412 14 14’ü arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “sunny.com.tr” adresine girerek “Destek” menüsünden “Destek Formu” sayfasına girip bir şikayet formu yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Sunny hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

3 şikâyet

  1. Öncelikle iyi çalışmalar dilerim Antalya yön avm den 100 ekran bir televizyon aldım Sunny marka yanında Sunny marka ses sistemi ile birlikte satışını yapan yetkililer de sistemi ile televizyonun birbirine uyumlu olduğunu söyleyerek satışını yaptılar ama ses sistemi televizyon ile kullanılmıyor kurulumunu yapan servis ise birbirine uyumlu olmadığını belirtiyor almış olduğum her iki ürününden değimi yada iadesini istedim ama mağaza müdürü ve benimle ilgilenen yetkililer 2 aydık bir çözüm üretmedi sürekli beni git gel git gel mağdur ettiler şahsıma karşı yapılan bu hareketlerden hic memnun kalmadım yeni evli bir insanım ailemden çok televizyonu aldığım mağazadaki arkadaşları görüyorum ben ve bu durumdan çok sıkıldım lütfen bana yardımcı olun ben bu televizyonun iade etmek istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir