You are here: Home » Firmalar » Sunny Şikayet Hattı

Sunny Şikayet Hattı

Sunny markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri şikayet hatlarını içermektedir.

Sunny ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Sunny Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Sunny Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0 212 412 14 14’ü arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “sunny.com.tr” adresine girerek “Destek” menüsünden “Destek Formu” sayfasına girip bir şikayet formu yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Sunny hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

21 Comments

  1. Sunny kadar adı bi marka yok 1yil evvel taplet aldim.3defa garantiye gitti sorun hala çözülmedi oğlum bi defa bile oynayamadı.ne yapmam gerekiyor.

  2. Her yere şikayet de bulunmama rağmen hala bi geri dönüş sağlanmadı 1 ayı geçik yeni aldığım televizyonum hala gelmedi yasal süreç geçti yenisini istiyorum ona da cevap YÖK nasıl bir marka bu o kadar pişmanım ki yeni evliyim televizyon alır almaz bozuldu fabrika hatası hatalarını kabul edip göndermek yerine hala ilgilenmiyorlar

  3. Suyunu marka tablet aldım Gebze iş mağazasından tablet ses ve görüntü çok bozuk aldığım mağazaya götürdüm servise götür dediler servis arızayı kabul etti 3 veye4 gün içinde netice bildiririz dediler ama ,15gun sonra biz kendimiz gittik tablet sağlam diye hiç bir işlem yapılmadan tarafıma iade edildi sim hem servisi hem mağazayı tüketiciler birliğine şikayet edeceğim peşinde bırakmayacağım arızalı ürünü kullanmak zorunda değilim şahit suuny firması ciddi ise şikayetleri dikkate alirm

  4. Suyunu tablet aldım Gebze iş mağazasından tabletin sesi çok az bunu serviste kabul etti görüntü bozuk çok göz yoruyor aldığım mağazaya götürdüm servise git dediler gittim servis aldı üç dört günde netice bildirecektir ama onbeş günde netice alamadım hiçbir işlem yapılmadan iade etti tablet sağlam diye bende tüketiciler birliğine hem mağazayı hemde servisi şikayet edeceğim peşinde bırakmayacağım suyunu yetkilerine duyurulur arızaları tableti kullanmak zorunda değilim

  5. mrb benim tlefonumun ekranini bulamiyorum ss4g7
    ltfn yardimci olurmusunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir