ANA SAYFA » Firmalar » Sunny Şikayet Hattı

Sunny Şikayet Hattı

Sunny markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri şikayet hatlarını içermektedir.

Sunny ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Sunny Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Sunny Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0 212 412 14 14’ü arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “sunny.com.tr” adresine girerek “Destek” menüsünden “Destek Formu” sayfasına girip bir şikayet formu yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Sunny hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

12 şikâyet

  1. Ben sunuyor ss4g lola marka telefon aldım Yozgat merkez ekici elektronik servisine verdim parayı peşin istediler normal bir telefon tamircisi bile telefonu tamir etmeden parayı istemiyor servisi arıyorum purosudur böyle diyor bunların purosudur leride sattığı mallar gibi dandik almayın kardeşim alıyorsanız da servisle uğraşmayin direk çöpe atın telefonum.yapilmadan geldi şimdide arıza tespit ve kargo parası olarak 100tl talep ediyorlar yorum siz tüketicilere bırakıyorum bu firma kendisi rezil herkezide rezil ediyor mahkemeye tüketici haklarına sikayet edecek sizde edin hakkınızi arayin

  2. Merhaba sunny TV sahibiyim TV’nim sesi var malesef görüntüsü yok aynı sebepten dolayı servise yolladık her iki senede bir böyle mi olacak benden önce farklı marka alıpta halen kullanmakta olan eşim dostum var onların ürünlerinde her hangi bir sıkıntı olmuyorda sunny de niye oluyor süpürge oldım sorunlu TV aldım sorunlu merak ediyorum size gelen şikayetler sonucunda neler hissediyorsunuz

  3. Ben böyle bişey görmedim.snny marka tablet alıyoruz üstteki ekran kırıldı.servise yolladık parayı peşin verdik 1 ay oldu arıyorum tablet parça bekliyor arayınca bide azarlıyolar ama para peşin hiç müşteri memnuniyeti diye bişey yok.şimdi merkeze snny sen asla bişey almamalarını söylüyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir