You are here: Home » Firmalar » Tefal Şikayet Hattı

Tefal Şikayet Hattı

Tefal markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Sinbo ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

 • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Tefal Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: Tefal Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 40 50 Müşteri Hizmetlerini (call center) arayabilirsiniz.
 • İnternet Sitesi: “tefal.com.tr” adresi üzerinden sayfanın en alt kısmındaki “Müşteri Hizmetleri” başlığı altında yer alan “Bizimle İletişime Geçin” bölümüne girerek şikayet formunu doldurabilir sorunlarınızı iletebilirsiniz.
 • Sosyal Medya: facebook ve twitter üzerinden iletişime geçmek için “/tefalturkiye” sayfalarını kullanabilirsiniz.
 • E-posta Adresi: Firmanın e-mail adresi sitesinde mevcut olmadığından diğer seçenekleri kullanabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Tefal hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: İçecek hazırlama (kahve makineleri, su ısıtıcıları, çay makineleri…), Elektrikli Pişirme (fritözler, ekmek yapma ve kızartma makineleri, ızgara ve tost makineleri…), Pişirme (tavalar, tencereler, mutfak aksesuarları…), Gıda Hazırlama (blenderler, doğrayıcı ve öğütücüler, meyve sıkacağı…), Ütü ve Tartı aletleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

11 Comments

 1. Titanyüm taban pilav tenceresi infeksiyona uyümlu.iki yılda 3 kez de işin oldu ve her iki kullanmada kabardı belliki seri bozuk farklı bi seri istedim çünkü hiç kullanamadan garantisi bitti deyip işin içinden çıkıyorlar serviste ..bay bay koskoca tefal .

 2. Merhaba, ürün kullanımı ile ilgili eve destek için 3 gündür arıyorum. Süresiz bir bekleyiş içerisindeyim. Çağrı merkezinde olan kişi net bir cevap vermeden sadece dinliyor. Çözüm üretemiyor. Şu gün geleceğiz diyemiyor.

  Önerim lütfen ürün tanıtımlarını faha sonra gelecekler yerine satış esnasında yaptırınız.

  Dönüş rica ederin lütfen

 3. Ütünün içi bı acayip oldu ve ütü tabanı yapışmaz taban ama herşey yapışıyor hiç memnun değilim fotoğraf göndermek istiyorum ilgilenirsenz

 4. Gittigidiyor.com’dan26.02.2018 tarihinde aldığım Tefal Activflow Power 1000W Blender Seti (Ürün Numarası: 332380596) Blenderin bıçaklı kısmıyla motora bağlanan kısmı arasındaki koni şekline benzeyen siyah parça yerinden çıktı. Servise götürdük. Servisin çözümü siyah parçayı yapıştırmak oldu. Alalı daha bir ay olmamış bir ürünün iadesi ya da değişimi yapılabilecekken yapıştırmak gibi bir çözüm bulunmasından şikayetçiyim. Tefal kalitesini tercih etmekle hata mı ettik? Bu problemi çözecek kimse yok mu?

 5. Tefalden sikayetim var Akbatı avm deki tefal magazasından iki adet tava aldım iki ay sonra kenarlarındaki kaplamalar atmaya başladı aldığım yere götürdüm servise gönderdiler yirmibeş gün içinde aranacağımızı söylediler birbuçuk ay geçti aranmadık sevise gittik garanti kapsamında olmadığını ve aldığımız mağazaya geri gönderdiklerini söylediler servis ve mağazanın bize bilgi vermekden aciz oldukları malın kendi kusuru olduğu halde garanti kapsamı dışında olması tefalin kalitesizliğini her yönüyle gösteriyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir