You are here: Home » Firmalar » Turkcell Şikayet Hattı

Turkcell Şikayet Hattı

Turkcell İletişim hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili operatörün iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Turkcell ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • İletişim Merkezi: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Turkcell İletişim Merkezine giderek dilekçe oluşturabilir yada kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Turkcell Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 0532 532 00 00’i arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “turkcell.com.tr” adresi üzerinden sitenin en altında yer alan menüden “Tüketici Şikayetleri” sekmesine tıklayarak açılan sayfadan müşteri girişi yapıp ilgili şikayet formunu doldurabilir, sorunlarınızı iletebilirsiniz.
  • Canlı Hizmet: İnternet sitesine giriş yaparak sayfanın alt menüsünden “İletişim” sekmesine girerek müşteri girişi ile çevrim içi destek alabilirsiniz.
  • Sosyal Medya: Twitter üzerinden “/TurkcellHizmet” sayfasına, Facebook üzerinden “/Turkcell” sayfasına girerek iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Turkcell hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Faturalı ve Faturasız Mobil Hatlar, Cihazlar (Akıllı Telefonlar, Tabletler…), Paket ve Tarifeler, İnternet “Adsl ve Vdsl İnternet Hizmetleri), Servisler (LifeBox, BiP, fizy…), Turkcell Akademi, Müşteri Hizmetleri, şebeke çekim gücü ve operatör hizmetleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

1 Comment

  1. Kolay gelsin bu turkcell cagri merkezinde itaat yok cok yalanci bir kurum burdan cagri merkezini arayan kisilere sesleniyorum turkcell kurumundan hattinizi degistirin butun herkez beni sinir hastasi yaptilar cok ilgisiz bir kurum temsilcilerine iyi hizmet sunamiyorlar ben bir gun kizacam yani onlara bildigim dilde konusacam turkcell hakinda bazi belgeler bulunmaktadir onlari siteye aticam gursunler ne kadar sahte kar bir kurum oldugunu ogrensinler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir